Zeytinyağı Masajının Cinsel Etkisi

Çeşitli yağlar kullanılarak yapılan masajlar insan vücudu üzerinde önemli faydalar sağlamaktadır. Bitkilerin insanlar üzerine sağlamış olduğu faydaları bilen ve bunu mesajlarında uygulayan Bakırköy Spa Merkezi bu konuda gerçekten öncüdür. Aromatik yağların şifaları birçok bilim adamı tarafından test edilmiş ve kanıtlanmıştır. Bunların arasında özellikle zeytinyağının vücuda olan faydaları saymakla tükenecek gibi değildir.

Zeytinyağı masajla birlikte uygulandığı zaman vücudun her bölgesi deri yoluyla zeytinyağından faydalanabilmektedir. Cildimizin daha gergin ve genç bir görünüme sahip olmasında da zeytinyağı masajı önerilmekte olan bir yöntemdir. Bunların yanında erkeklerde cinsel iktidarsızlık için de zeytinyağı masajı çoğu ilaçtan daha etkili olmaktadır. Yunanistan’da bilim adamları tarafından yapılan bir çalışmada bu kanıtlanmıştır. 600 tane erkeğin katıldığı çalışma zeytinyağının testosteron oranını 40 kat daha fazla arttırdığı gözlemlenmiştir. Özellikle çağımızın hastalığı olan iktidarsızlık birçok insanın hayatını mahvetmektedir. Bu nedenden dolayı eşler birbirinden boşanmaktadır. Bu olumsuz olayların önüne geçmek için Zeytinyağı Masajının Cinsel Etkisini test edebilmek çok kolaydır. Bakırköy Spa Merkezi zeytinyağı masajının uzman masörler tarafından halka sunmaktadır.

Zeytinyağı Masajı Nasıl Uygulanır

Zeytinyağı ile hazırlanan özel bir kür, profesyonel masörler tarafından vücuda ovularak uygulanmaktadır. Uygulanmaya başlandığı ilk andan itibaren ciltte bir gerilme  hissedilmektedir. Gözenekler tarafından emilmeye başlandığı anda daha yumuşak bir dokuya cildiniz kavuşacaktır. Tabii ki bu uygulamanın alanında uzman masörler tarafından yapılması önem arz etmektedir.

Doğru dozda ve uygun metotlarla uygulanan Zeytinyağı Masajının Cinselliğe Etkisi tartışılmaz bir düzeydedir. Cinsel hayat için gerekli olan hormonların üretilmesinde zeytinyağının içerisinde ki asitler ve mineraller gereklidir. Zeytinyağı masajının kullanan kişiler genelde rahatlatıcı masaj kremlerinide beraberinde uygulatmaktadır. Rahatlatıcı masaj kremleri nasajın daha etkili olmasına katkı sağlamaktadır.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.