Zeytinyağ Masajının Cinsel Etkisi

Küçük çocuklara annelerimiz zeytinyağı sürerek kemiklerinin gelişmesini de sağlardı. Salatalara, yemeklere koyduğumuz zeytinyağı aynı zamanda sindirim ve boşaltımda da oldukça faydalı bitkisel bir yağ. Zeytinyağı benim için vücudumda çatlaklar oluşmasın, cildim kurumasın diye cildime sürdüğüm bir yağ idi. Eşim yemediği için yemeklere falan çok zeytinyağı koyamazdım. Ta ki Bakırköy Masaj Salonu’na gidinceye kadar. Eşime zeytinyağının cinselliğe etkisini anlattığımda artık o da masaj yaptırmayı düşünmeye başlamıştı. Daha önce kalça sıkılaştırma masajı için gittiğim Bakırköy spa Salonu aynı zamanda zeytinyağı masajı yaparak cinselliğin ve cildin beslenmesini sağlıyormuş. İlk duyduğumda ne kadar inanmasam da şimdilerde ben de eşim de zeytinyağ masajının cinsel etkisi ile birebir karşılaştık.

Hem  göğüs ağrılarına, hem göğüs sarkmalarına, hem cilt kuruluğuna, hem mideye, hem boşaltıma hem de çatlaklara iyi gelen zeytinyağı cinsellikte de son derece etkili. Deriye sürülüp güzel bir şekilde tüm vücuda yedirildiğinde bünyeyi güçlendirip cinsel anlamda alınan hazzı arttırıyor. Masaj salonunda bir gün kalça sıkılaştırma masajı seansıma giderken zeytinyağ masajının cinsel etkisi ile alakalı knuşulanları duydum. Sonrasında da çalışanlardan biri ile bu konuyu konuştum. Cinsellik ben ve eşim için son derece önemli. Özellikle de doğuma yakın dönemler ve doğum sonrasında cinsellik ile alakalı bazı problemlerimiz olmuştu. Ancak Bakırköy Masaj Salonu’nda bilgi aldığım zeytinyağı masajı bir hayli yol kat etmemizi sağladı.

Zeytinyağı masajının etkilerini fark ettikten sonra yine Bakırköy Masaj Salonu’nun önerdiği rahatlatıcı masaj kremlerinden de satın aldım. Masajın vücuda ve beyne faydalarını öğrendikten sonra artık evde hem kendim, hem eşim hem de çocuğum için özel rahatlatıcı kremler alarak masaj yapmaya başladım. Aynı zamanda ben de hala masaj salonuna giderek kalça sıkılaştırma ve rahatlatıcı masaj yaptırmaya devam ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.