Sosyal Medyada Biz}

Zeytinlik Aile Boyu Masaj

Zeytinlik Aile Boyu Masaj

Eşimin kız kardeşi geçenlerde beni ziyaret etmişti. Genel geçer sohbet ederken bana Bakırköy Spa Merkezi’nden bahsetti. Eşimin kardeşinin dizlerinde ve belinde sık sık şiddetli ağrılar meydana geliyordu. Her ne kadar doktora gitse de ne sebebi öğrenilebiliyordu, ne de herhangi bir ilaç ağrıyı azaltıyordu. Bu sebeple de eşimin kardeşi bu ağrıların geçmesi için her türlü yöntemi deniyordu. Geçenlerde gittiği Bakırköy Spa Merkezi’nde bir masaj yaptırmış. Bu masaj sayesind dizlerindeki ve belindeki ağrının azaldığını söyledi. Aynı zamanda sadece o değil kocası da onunla birlikte gidebiliyormuş. Bakırköy Zeytinlik aile boyu masaj olarak geçen bu masaj hem çok hesaplı, hem de son derece etkiliymiş. Bunu duyunca ben de diz ve bel ağrıları azalan görümcemden Bakırköy Spa Merkezi’nin numarasını aldım.

Zeytinlik Aile Boyu Masaj Hesaplı Mıdır

Eşimin kız kardeşinden duyduğum Bakırköy Spa Merkezi’ne randevu alarak gittim. Beni karşılayan güleryüzlü personel ve işini bilen masözler, Bakırköy Spa Merkezi’ne olan güvenimi arttırdı. Sonrasında masözler ile görüşmek istediğimi ilettim ve yine oldukça güler yüzlü bir şekilde beni masözler ile tanıştırdılar. Görümcemin gittiği masajın ayrıntılarını sordum. Aile boyu masaj olarak geçen bu masaj aslında bir masaj paketiymiş. Aynı ailenin farklı bireylerini kapsayan bu masaj oldukça hesaplı. Aile boyu masaj denmesinin sebebi de buymuş.

Aile içinde kemik ve kas yapısı oturmuş, yani belli bir yaşı geçmiş bireyler için rahatlıkla masaj hizmeti veriliyor Bakırköy Spa Merkezi’nde. Aynı zamanda kas ve kemik yapısında bozukluk olan ya da gelişme sıkıntısı olan çocuklar için de zeytinyağı masajı uygulanabiliyormuş. Ailemle gitmek için aldığım randevulardan sonra şimdilerde rutin olarak Bakırköy Spa Merkezi’ne giderek farklı farklı masajları deniyorum.

Bir önceki yazımız olan Zuhuratbaba Tek Gecelik Masaj başlıklı makalemizde masaj, spa ve Bakırköy hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN