Yeşilyurt Eve Gelen Masöz

İnternet üzerinden masaj imkanlarına bakıyordum. Gün içinde sürekşi yolda lduğum ve araç kullandığım için evimde masaj yapılmasını istiyordum. Ancak birçok masaj salonu aynı imkanları sağlayamayacağını söyleyerek bu isteğimi reddediyordu. Sonrasında yine internet üzerinden biraz araştırma yapmaya karar verdim. Karşıma Bakırköy Spa Merkezi çıktı. Uzun süredir güvenilir bir şekilde hizmet veren bu spa merkezi ile alakalı kullanıcı yorumlarını da okudum. Kullanıcılar spa merkezinin kalitesi, temizliği, çalışanların güler yüzlü oluşu, masajın iyi oluşu ve hesaplı oluşu ile alakalı oldukça olumlu yorumlar yapmışlar. Biraz da yorumlara güvenerek Bakırköy Yeşilyurt spa merkezini aradım. Telefonda eve masöz çağırmak istediğimi duyan personel gayet profesyonel ve olumlu bir şekilde bana yanıt verdi. Genelde masaj salonlarını masözü eve çağırmak için aradığımda olumsuz ya da hakeret içeren tepkiler alıyordum. Bu şekilde profesyonel çalışmaları son derece hoşuma gitti.

Yeşilyurt Eve Gelen Masöz

Bakırköy Spa Merkezi’ni aradıktan sonra masözü beklemeye başladım. Gelen masözle biraz sohbet etme imkanım oldu. Nasıl bir masaj, ağrılı ve problemli bölgeler, günlük hareket rutinim ve ne yiyip içtiğime kadar masöz ile konuşarak olabilecek en iyi hizmeti bana sağladılar. Yeşilyurt eve gelen masöz sayesinde ben de tekrardan yol çekmek zorunda kalmadım. Bu benim için en önemli faktörlerden biriydi.

Masaj sırasında doğal yağların kullanıldığını, farklı masaj teknikleri ile de bu yağların cilde nüfuz ederek kalıcı etkiler sağlıyorlarmış. Eve gelen masöz ile konuşurken öğrendiğim birkaç yağ oldu. Ancak hangi oranda karıştırdıklarını ve masaj tekniklerini bilemediğim için bu masajı evde yapamayacağımı anladım. Bu sebeple artık sık sık Bakırköy Spa Merkezi’nden masözü evime çağırarak kaliteli ve güvenli bir şekilde masaj hizmeti alıyorum.

Bir önceki yazımız olan Osmaniye Gençlik Masajı başlıklı makalemizde Bakırköy, gençlik masajı ve istanbul hakkında bilgiler verilmektedir.

About the Author

One thought on “Yeşilyurt Eve Gelen Masöz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Posts