Sosyal Medyada Biz}

Yeşilköy Bayan Özel Masöz

Yeşilköy Bayan Özel Masöz

Geçenlerde internette gezerken karşılaştığım Bakırköy Spa Merkezi birçok farklı masajın bulunduğu bir masaj salonuymuş. Farklı masajların ve masaj tekniklerinin kullanıldığını öğrendiğim Bakırköy Spa Merkezi için randevu aldım. Aynı zamanda kadın ve erkek için ayrı masözlerin bulunması da benim için son derece öenmliydi. Randevumu aldıktan sonra bu spa merkezinde beni büyük ve temiz bir salon karşıladı. Hijyene çok dikkat eden bir insan olduğum için temizliği benim için son derece önemliydi. İlk başta görevli biriyle konuşup masajlar hakkında masözlerden bilgi almak istediğimi söyledim. Görevli beni masözler ile görüşebilmem için bekleme salonuna aldı.

Yeşilköy Bayan Özel Masöz İmkanları Neler

İnternet üzerinden karşılaştığım Bakırköy Spa Merkezi’nde bulunan birçok farklı masaj hakkında bilgi almak için masözler ile görüştüm. Yeşilköy bayan özel masöz olması benim için son derece önemliydi. Kadınlar için farklı masözlerin kullanıldığını duyduğumda Bakırköy Spa Merkezi’ne olan sempatim biraz daha arttı. Sonrasında yaptıkları masajları ve uyguladıkları teknikleri sordum. Genellikle, yani özel bir istek olmadığı sürece, doğal yağların karışımları ile birlikte farklı masaj teknikleri uygulanıyormuş. Bu farklı teknikleri öğrenmek için masözlerin hepsi farklı eğitimler almış ve bu eğitimlerin sertifikalarını da gelen kullanıcılara rahatlıkla gösteriyorlar.

Birçok farklı masajın bulunduğu bu masaj salonunda bayan özel masöz imkanından da faydalanılabiliyor. Göğüs masajı, göğüs büyütme masajı, kalça büyütme ve sıkılaştırma masajı, sırt masajı, boyun masajı, ağrı masajları, rahatlatıcı masajlar, yorgunluk masajı, gençlik masajı, cilt masajı, güzellik masajı gibi birçok farklı masaj çeşidir Bakırköy Spa Merkezi’nde bulunuyor. Aynı zamanda birden fazla masajın olduğu paketler de son derece hesaplı bir şekilde kullanıcılara sunulmuş. Bir sonraki gidişimde farklı masajların olduğu paketlerden satın alarak masajları denemeyi düşünüyorum.

Bir önceki yazımız olan Basinköy Evlilik Terapisi Masajı başlıklı makalemizde Bakırköy Spa, masaj ve spa hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN