Yenimahalle Göğüs Masajı

Uzun süredir göğüslerimin ağrısı ile ilgili problem yaşıyordum. Özellikle de regl dönemlerimde çektiğim göğüs ağrıları son derece rahatsız edici olmaya başlamıştı. Durumun düzelmesi için doktor gittim ancak ağrı kesiciden başka herhangi bir çözüm yöntemi olmadı. Ağrı kesiciler de etki etmeyince çaresiz internette çözüm aramaya başladım. Reklamlarda gördüğüm Bakırköy Spa Merkezi’nde göğüs masajı diye bir yazıya ulaştım. Göğüslerdeki ağrıyı azalttığı gibi göğüsün büyümesini de sağladığını yazmışlardı. Hiç inanmasam da randevu alıp spa merkezine gittim. Güleryüzlü çalışanlar ile karşılaştığımda spa merkezine olan güvenim biraz daha arttı. Öncelikle masajı yapacak olan kişi ile görüşüp daha doğru bir bilgi almak istedim. Beni direkt göğüs masajı yapan masöze yönlendirdiler. Güler yüzlü bir şekilde tüm sorularımı cevaplayan masözden kendim için randevu aldım.

Göğüs Masajı Nasıl Etki Ediyor

 

İnternette gördüğüm reklamlar üzerine gittiğim Bakırköy Yenimahalle göğüs masajı sayesinde şimdilerde neredeyse hiç göğüs ağrısı problemi yaşamıyrum. Devam ettiğim seanslar sayesinde aynı zamanda göğüslerimde de bir miktar büyüme söz konusu oldu. Regl dönemlerimde yaşadığım göğüs ağrıları gittiğim spa merkezindeki göğüs masajı sayesinde oldukça azaldı. Farklı doğal yağların karışımları kullanılarak yapılan göğüs masajında lavanta yağının önemi oldukça büyük. Doğal bir rahatlatıcı etkisi olan lavanta yağı ve birkaç farklı yağın karışımı masaj yapılırken kullanılıyor. Kokusu da oldukça güzel olan bu yağların mucizevi etkilerinden faydalanarak masajları daha da etkili bir hale getiriyorlar.

Kadınların özellikle sevdiği masajların birlikte olduğu hesaplı masaj paketleri de kullanıcılar için hazırlanmış. Önümüzdeki günlerde seansıma gittiğimde masaj paketi alarak farklı masajları da denemeyi düşünüyorum. Alanında uzman masözler ve güler yüzlü personel sayesinde birçok gelen kişi Bakırköy Spa Merkezi’ndan oldukça memnun.

Bir önceki yazımız olan Cevizlik Yorgunluk Masajı başlıklı makalemizde Bakırköy, cevizlik ve masaj hakkında bilgiler verilmektedir.

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Posts