Thai Masajı ile Ruhunuzu Dinlendirin

En etkili masaj türleri arasında Thai masajı önemli bir yerdedir. Bakırköy masaj salonu bu masajı en iyi uygulayan yerlerden biridir. Profesyonel ekibiyle birlikte kaliteli bir masaj ve spa vb. hizmetleri vermeyi hedefler. Bu masaj hakkında bilgi sahibi olunmasını sağlayan salon çalışanları ne kadar ilgili olduklarını orada geçirdiğiniz tüm vakit boyunca gösterebilmektedirler. Thai masajının faydaları ve nasıl uygulanacağı konusunda detaylı bilgi aldıktan sonra bu hizmeti almaya karar vereceksinizdir. Çok eski zamanlardan beri uygulanan bu masaj diğer masajlardan farklı olarak ovma ve sıkma şeklinde uygulanmıyor. Daha çok esnetme ve germe hareketlerinin yanı sıra sinirler boyunca enerji merkezlerine baskı uygulanıyor.

Masaj yarı sert zemin üzerinde uygulandığından masaj yatağı da ona göre belirleniyor. Bu masaj ile birlikte masajın rahatlatıcı etkisi ve önemi hakkında artık daha çok bilgili oluyorsunuz. Çünkü masaj tüm vücudun kan dolaşımını artırarak daha rahatlamış ve enerjik olmanızı sağlıyor. Stresinizin azalıp yorgunluğunuzun giderildiğini hissedebiliyorsunuz.  Stresli iş hayatı, hayatın getirdiği yükümlülüklerin ağırlığı vb. durumlar herkesin muzdarip olduğu şeylerdir. Ancak masaj ile birlikte iç huzuru sağlayabilir ve böylelikle hayata karşı daha dirençli olabilirsiniz. Bir kez yaptırdıktan sonra ise faydalarını görecek ve artık masajın ne kadar etkili bir şey olduğunu anlayacaksınız.

Thai Masajının Uygulanışı

Thai masajı ayaklardan başlanarak bacaklar ve sırt şeklinde devam ederek en son boyun bölgesinde sonlanır. Bu dört bölgede sinirler üzerinden baskı uygulanarak gerçekleştirilir. Aynı zamanda esnetme ve germe hareketleri vücudun rahatlaması için uygulanır. Masajın faydaları kısa sürede kendini göstererek ağrı olan bölgelerde ağrı diner. Tüm masaj hareketleri birbiri ardını izleyerek sonucunda tüm vücudun büyü ölçüde rahatlaması sağlanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.