Sporcu Masajında Son Nokta

5 yıldır profesyonel futbol ile uğraşıyorum. Tabi buna bağlı kırık ve çıkıklarımız oluyor. Bu noktada bizi en çok zora sokan kırık ve çıkığın ağrısı oluyor. Hem ağrı çekmemeli, hem de kolay iyileşmeliyiz. İşte bu noktada devreye sporcu masajı giriyor. Ben yıllardır sporcu masajı hizmeti alırım ama bu hizmette son noktayı kesinlikle Bakırköy Masaj Salonu koyuyor. Ağrılarımdan aynı gün beni kurtaran Bakırköy Masaj Salonu ve çalışanlarına sonsuz teşekkürler. Kesinlikle ülkedeki en iyi sporcu masajı yapan masörlere sahipler.

Sauna ve Spa Hizmeti

Sauna ve Spa sayesinde daha zinde, daha sağlıklı olmak mümkün. Ben de Bakırköy Masaj Salonu ve Spa merkezi ile gerçek bir spa, sauna deneyimi yaşayanlardanım. Sporcu masajı öncesi saunanın önemini bilmeyen yoktur. Ama sauna hizmetini almak için öncelikle hijyenik bir yere ihtiyaç var. Gittiğim pek çok masaj salonundan sırf hijyen takıntım yüzünden ayrıldım. Ama Bakırköy masaj salonu kadar temiz bir yer de hiç görmedim. Hem saunası, hem spası, hem de masaj odaları dört dörtlük. Duşları da 5 yıldızlı bir otelinkini aratmıyor. Buraya geldiğinize asla pişman olmuyorsunuz. Çay ve kahve ikramı, tatlı sohbetleri de çabası. Günün nasıl geçtiğini anlamıyorsunuz bile.

Yorgunluğunuzu Atmanın En İyi Yolu

Artık maç sonraları da masaja buraya geliyorum. Sanki hiç top koşturmamış gibi rahat ve huzurla uyuyorum. Ertesi gün ise ağrıdan eser kalmıyor. Ayak bileğinin incinmesi sonucunda ortaya çıkan ağrılarımdan da bu masaj salonu sayesinde kurtuldum. Hepsi değerli ve birbirinden bilgili çalışanlar sayesinde sorununuzdan kısa sürede kurtulabiliyorsunuz. Tayland ve Hindistan’da masaj eğitimi almış elemanları da var. Sorunun nerede olduğunu bulabilmeleri için kısa bir muayene yetiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.