Sosyal Medyada Biz}

Sıcak Taş Terapisi

Sıcak Taş Terapisi

Annem 56 yaşında. Ben kendimi bildim bileli bacakları ve belinde geçmek bilmeyen ağrıları var. Yaşlılıktan olabilir mi diye düşündük ama hiçbir doktor, hiçbir ilaç derdimize deva olmadı. En son Bakırköy Masaj Salonu ve Spa Merkezi ile tanıştık. Annem bu tecrübeden sonra bana ‘Allah razı olsun oğlum, kendimi 20 yaşında gibi oldum’ bile dediJ aslında masja salonuna annemi götürmek hiç aklımıza gelmemişti. Bir gün bir tanıtım telefonu aldık ve olaylar gelişti.

Annemin kasları için sıcak taş masajı uygulandı. Kan dolaşımının artmasını sağlayan bu taşlar vücudun eski zindeliğine kavuşmasını sağlıyormuş. Hatta çok eski uygarlıklarda dahi, savaş öncei ve sonrası süvarilere, askerlere bu masajlar uygulanırmış. Annemin romatizma sebepli ağrıları dahi azaldı. Biz bunu 3 aydır her hafta uygulatıyoruz ve neredeyse tüm ağrıları hafiflemiş bulunuyor.

Daha Mutlu ve Huzurlu

Annem ağrıların da verdiği sinirlilik nedeni ile sürekli huysuz davranır, etrafındaki herkesi kırar, kimseyle görüşmek istemezdi. Hatta mutlu olsun diye dışarıya çıkarırdık, ama o hemen yorulduğu için eve dönmek ister, bize onu dışarıya çıkardığımız için bile kızardı. Şimdi kendisi bile gün içinde yürüyüşe çıkıyor, arkadaşlarının yanına gidebiliyor. Gerçekten Bakırköy Masaj Salonu ve Spa Merkezi ile tanıştığımız için çok şanslıyız. Etrafımızdaki herkese de tavsiye ediyoruz.

Anne ilk başlarda asla kabul etmedi masaj salonuna gitmeyi. Hatta masajın kendisine fayda edeceğine de inanmıyordu. Çünkü biz ona sürekli masaj yapıyorduk. Ancak ağrıları ne yazık ki hafiflemiyordu. Şimdi ise kendisi bir sonraki seansı iple çekiyor. Resmen masaj salonundaki çalışanların gözdesi bir teyze konumunda. Sağ olsunlar annem sıcak taş masajıterapisindeyken bizim de çayımızı kahvemizi eksik etmiyorlar. Hatta bana da adını hatırlayamadığım ama çok saygı değer bir hanımefendi, beklerken el masajı uyguladı.

Bir önceki yazımız olan Bakırköy Bali Masajı başlıklı makalemizde masaj, Spa Salonu ve bayan masöz hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN