Sosyal Medyada Biz}

Şenlikköy Kalça Büyütme Masajı

Şenlikköy Kalça Büyütme Masajı

Ben yaklaşık 26 yaşındayım ve sık sık yaşadığım kilo kaybetme problemleri yüzünden fiziki görünümümden rahatsız olmaya başlamıştım. Ne giysem yakışmıyor, giyecek kıyafet bulamıyor ve bu yüzden dışarı bile çıkmamaya başlamıştım. Hızlı kölo kaybetmem yüzünden vücudumda sarkmalar ve deformasyonlar oluşmuştu. Ancak kalçalarımın daha iyi görünmesi için estetik yaptırmayı da biraz yanlış buluyordum. Sonralarında internette bunun için bir çözüm ararken Bakırköy Spa Merkezi ile karşılaştım. Şenlikköy’de gidebileceğim bu spa merkezi; kalça büyütme ve sıkılaştırma masajı yüzünden dikkatimi çekti. İlk başta yazılanlara inanmasam da internet üzerinden etraflıca bir araştırma yaptım. Masaj yöntemleri ile cilt sıkılaştırma ya da kalça büyütme gibi seansların olumlu etkileri olduğunu öğrendim.

Şenlikköy Kalça Büyütme Masajı Etkileri

Bakırköy Spa Merkezi’nde gördüğüm kalça büyütme masajı için ilk kez randevu aldım. Sonrasında da Şenlikköy’deki şubelerine gittim. Beni karşılayan güler yüzlü ve profesyonel personel bir nebze daha güvenimi sağladı. Şenlikköy kalça büyütme masajı hakkında birçok soru sordum ve bana nasıl yapıldığından, yapılırken neler kullanıldığına kadar birçok farklı bilgiyi hiç sıkılmadan verdiler. Bu sayede ilk seansımı almaya karar verdim. Aradan geçen 1 hafta sonunda ilk randevuma gittim. Öncelikle bana bitki ve bitki yağlarına herhangi bir alerjim olup olmadığını sordular. Bunun sebebi ise masaj sırasında doğal bitki özlerinden elde edilen yağlarıkullanmalarıymış.

Farklı oranda birleştirdikleri tamamıyla doğal olan yağlar ve farklı masaj teknikleri sayesinde kalça büyütme masajı yapıyorlarmış. Alanında profesyonel masözler aracılığı ile aldığım bu masajda 2 aydan sonra kalçalarımdaa büyüme gözlemledim. Bu farkı ispat etmek için de sık sık fotoğraf çektim. Bu aynı zamanda beni önceki görünümüme göre çok daha fazla motive etmeye de başladı.

Bir önceki yazımız olan Osmaniye Gençlik Masajı başlıklı makalemizde masaj, Spa Salonu ve spa hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

  1. Hasan Ferit dedi ki:

    Harika bilfilendirmenizden dolayi tsk ederim

BİR YORUM YAZIN