Bir süredir selülitlerimdem kurtulmak için araştırma yapıyorum. Hatta bunun için bir estetik merkezinde bıçak altına bile yattım, canımdan oluyordum. Ne yaptıysam bir türlü çare bulamadım. Hatta giderek artmaya başladı. Özellikle kalça ve bel altı kısmında yoğunlaşmaya başlamıştı. Ne etek giyebiliyorum, ne bikini, ne de şort. Geçtiğimiz hafta Bakırköy Masaj Salonu ve Spa Merkezi ile tanıştım. Bana selülit masajı diye bir şey uyguladılar. Sanki ilk günden fark etti gibime geldi. Kadın bacaklarımın arkasına sıcak taşlar koydu ve sert şekilde, avcunun içi ile masaj yapmaya başladı sıcak bölgeye. Kan dolaşımının artıracağını söyledi.

Buraya gelenlerin müşteri yorumları harika. Yakınlarım da çok memnun. Beni çok iyi karşıladılar. Ortam tertemiz ve ferah. Ayrıca sizi bekleyenlerin vakit geçireceği çok tatlı bekleme salonu var. Çalışanları gerçekten bu işin ehli, usta kişiler. Sizin şikayetlerinize göre hangi masajın uygun olacağına birlikte karar veriyorlar. Bana selülitlerimden kurtulmanın garantisini verdiler. 3 seans sonra gözle görülür değişim olacak dediler ama ben şimdiden fark etmeye başladım bile.

Kusursuz Bir Görünüm İçin Masaj

Selülitin sağlıklı beslenme ile ilgilisi olduğunu düşünmüyorum. Ben yıllarca spor yapmama, hatta lisanslı sporcu olmama rağmen ne yazık ki kurtulamadım. Tamamen kan dolaşımı ile ilgili bir sorun bence bu. Bakırköy Masaj Salonu ev Spa Merkezinde yapılan da tam olarak bu. Yani kan dolaşımını hızlandırıp, portakal kabuğu görüntüsünü yok etmek.

Ortamın ambiyansı da mükemmel. Hafif bir müzik ve aromatik kokular eşliğinde mükemmel bir terapi oluyor. kesinlikle hijyen, ortam, selülit masajı ve çalışan açısından benden geçer not aldı. Bence hizmet kalitesi de şahane. Duruma göre 3. Seanstan sonra da yorum yazacağım. Eğer selülitlerimden kurtulursam kesinlikle şahane olacak ve buranın adını her yerde kullanacağım.

Bir önceki yazımız olan İsveç Masajı İle Sağlığıma Kavuştum başlıklı makalemizde masaj, spa ve Selülit masajı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Name *
Email *
Website

Bakirkoy Masaj | Bakirkoy Spa |