Seksi Görünme Masajı

Geçtiğimiz günlerde arkadaşlarımın tavsiye ettiği Bakırköy Masaj Salonu’nda seksi görünme masajı adlı bir masaj duydum. Özellikle eşimle yaşadığım son dönemdeki problemlerde seksi görünmek benim için biraz daha önemli hale gelmeye başladı. İlk başlarda inanmasam da arkadaşlarımın ısrarı üzerine Bakırköy Spa Salonu ile iletişime geçtim. Telefonda görüştükten sonra masaj salonunu da ziyaret ettim. Oldukça hijyenik ve güler yüzlü çalışanlar biraz daha fazla güven duymamı sağladı. Sonrasında ise ayrıntıları görüştüm. Özellikle yüz bölgesine uygulanan masajlarda; elmacık kemiklerinin daha yukarıda ve çıkık görünmesi için özel teknik masajlar uyguladıklarını söylediler. Daha önce bu masaj yöntemi ile daha seksi bir görünüm yakalayan kadınların önce sonra fotoğrafları sayesinde ben de bu masajı yaptırmaya karar verdim.

Sadece yüz değil, aynı zamanda vücudun farklı bölgelerinde, farklı yağlar ve teknikler ile uygulanan seksi görünme masajı sayesinde kalça sıkılığı, göbek ertime ve göğüs büyütme gibi seçeneklerin de olabileceğini öğrendim. Şu an bu sürecin yaklaşık 2. Ayındayım ve gözle görülür bir şekilde farklar belli olmaya başladı. Kalçalarım daha sıkı, belim daha ince bir hale geldi. Ancak tabiki de vücudun masaja tepki gösterdiği süre kişiden kişiye göre değişiyormuş. Bazı kişilerde daha geç etki ederken bazı kişilerde benim gibi daha erken etki edebiliyormuş.

Sadece seksi görünme değil aynı zamanda hem tedavi hem de rahatlatıcı birçok farklı masaj türü bu masaj salonunda bulunuyor. Hem egzersiz hem de masaj yapılmasını sağlayan köpükten yapılmış, rulo şeklindeki aparat ile aynı anda spor yapmak, sıkılaşmak hem de sırt, bel ve boyun bölgesindeki ağrılara, düzleşmelere iyi gelen bir masaj yöntemiymiş. Yeni yeni araştırdığım bu köpük masajı bir sonraki ay başlamayı düşündüğüm masajlardan biri.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.