Sosyal Medyada Biz}

Sakızağacı Sıcak Masaj Kremleri

Sakızağacı Sıcak Masaj Kremleri

Uzun süredir görüşmediğim arkadaşlarımla beraber dışarıda kahve içmeye çıktığımda Bakırköy Spa Merkezi’nden bahsedildiğini duydum. Birkaç arkadaşım farklı masajlar için Bakırköy Spa Merkezi’ne gitmişler ve çok memnun kaldıklarını duydum. Birbirinden farklı masaj teknikleri uygulayarak farklı bölgelerde istenilen etkileri sağlayabiliyorlarmış. Arkadaşlarımla görüşükten sonra eve gittiğimde bu masaj salonunu araştırmak istedim. Öncelikle internet sitelerine girdiğimde birçok farklı masajı gördüm ve kullanıcı yorumlarını okudum. Özellikle okuduğum sıcak masaj seansları ilgimi çekti. Sakızağacı sıcak masaj kremleri kullanılarak yapılan bu sıcak masaj, vücudu rahatlatıp çok daha dinç bir şekilde gün içinde hareket etmeni sağlıyormuş. İlk okuduğumda güvenilirliğinden emin olmasam da yine de biraz da arkadaşıma güvenerek bu masajı deneme kararı aldım.

Sakızağacı Sıcak Masaj Kremleri Etkileri Neler

Sıcak masaj genel olarak kremlerin sıcak olarak kullanılması ve aynı seans gibi taşlar ile birlikte vücuda işlenmesi sağlanıyormuş. Sıcak masaj kremleri hakkında bilgi almak için Bakırköy Spa Merkezi’nden randevu aldım. Randevuma gittiğimde güler yüzlğ çalışanlar, salonun temizliği ve tecrübeleri ilk dikkatimi çeken şeyler oldu. Sonrasında sıcak masaj kremleri hakkında bilgi almak için bu masajı yapan masöz ile konuştum. Sorduğum sorulara yine güler yüz ve sabırla cevap vermeleri beni bir nebze daha rahatlattı.

Sıcak masaj kremlerinin kullanılarak masaj yapılması; vücuda çok daha hızlı bir şekilde nüfuz ederek rahatlamaya ve gevşemeye yardımcı oluyormuş. Bankada çağrı merkezinde çalıştığım için gün içinde biraz stresli bir iş yapıyorum ve bazen telefon ile konuşmak benim çok gergin olmama sebep olabiliyor. Geçenlerde üçüncü kez yaptırdığım sıcak masaj kremleri ile uygulanan bu masaj sayesinde gün içindeki o stresli halim oldukça azaldı ve işteyken çok daha zinde olmaya başladım.

Bir önceki yazımız olan Osmaniye Gençlik Masajı başlıklı makalemizde masaj, Spa Salonu ve spa hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN