Saç Masajı Sayesinde Baş Ağrılarımdan Kurtuldum

45 yaşındayım ve 20’li yaşlarımdan beri şiddetli baş ağrısı çekiyorum. Sırt bu derde deva olsun diye hocalara gittim, üniversite hastanelerinde tedavi gördüm. Beyin damarlarımın genişlemesinden kaynaklı şiddetli baş ağrısı ve dönmesi yaşadığım kanaatine varıldı. Aman ilaçlar hiçbir ise yaramadı. Hafifler gibi olsa da asla kesin çözüm bulunamadı. En son internetten keşfettiğim Bakırköy Masaj Salonu ve Spa ile tanıştım. Baş ve boyun bölgeme uygulanan masaj sayesinde de ağrılarımdan kurtuldum diyebilirim

Mucize Gibi Teknikler

Baş ağrısı masaj ile doğrudan ilişkili. Ben de bunu Bakırköy Masaj Salonunda çalışan değerli arkadaşlardan öğrendim. Çünkü vücudumuzdaki ağrılarım pek çoğu sinir sistemi ile doğrudan ilişkili. Dolayısıyla öncelikle sinir sisteminin rahatlatılması gerekiyor ki ağrılardan kurtulalım. Çalışanlar bu konuda uzman. Sinir sistemindeki ağrı noktaları uyarılıyor ve tedavi ediliyor. Tertemiz salonda mükemmel bir masaj denetimi yaşadım her gittiğimde. Güler yüzlü çalışanları var ve hepsi bilgili. Bir doktor gibi önce sizi muayene ediyorlar ve hangi tekniği kullanacağına karar veriyorlar. Örneğin saç masajı bu tekniklerden sadece bir tanesi. Bu masajı bilen bilir, genellikle kuaförlerin amatörce uyguladığı bir masaj türü. Saçı uzatmada da faydası olduğu söyleniyor.

Saç Seyrelmesine Çözüm Oldu

Ben de birkaç yıldır yoğun olarak saç dökülmesi vardı. Hatta on taraflarım açılmaya bile başlamıştı. Ancak saç masajı sayesinde saçlarımdaki dökülmenin azaldığını fark ettim. Hatta güreşti bile diyebilirim. Kullandıkları bir serum sayesinde saç derim inanılmaz rahatlıyor. Eğer saç ektirecekseniz öncelikle saçınızın dökülmesini durdurmalısınız. Bunun için Bakırköy Masaj Salonu ve Spa son derece uygun bir yer. Hem temiz, hem de ekonomik ve profesyonel. Etrafımdaki herkese gönül rahatlığı ile öneriyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.