Saç Bakımı Ve Bakırköy Masaj Salonu

Bayanlarda Saç Neden Dökülür ? Oldukça stresli bir iş hayatım vardı. Bunun sonucu olarak vücudum yıpranıyor ve gitgide tükeniyordu. Bu belirtiler özellikle saçlarımda daha bir fazla kendini belli ediyordu. Yeniden eski gür ve güzel saçlarıma kavuşmak istiyordum. Yaptığım çeşitli araştırmalar sonucunda Bakırköy Spa Merkezini keşfettim. Burada saçlar için uygulanan özel bir masaj türü olduğunu öğrendim. Hemen denemek için can atıyordum. Çünkü saçlarından dolayı kendime olan özgüvenim azalmıştı. Ve bu nedenle hayatımda çoğu şey kötü gitmeye başlamıştı.

Bakırköy spa merkezine gittiğim ilk andan itibaren yoğun bir ilgi ile karşılaştım. Buraya geldiğimde kendimin emin ellerde olduğumu hissettim. Doğal içerikli çeşitli yağ ve kremlerle saçlarıma masaj uyguladılar. Bu masajlarda kullanılan yağlar saçlarımı besliyor ve saçlarımın yenilenmesini sağlıyordu. Düzenli olarak aldığım bu masajlar sonucunda artık eskisinden de güzel saçlarıma kavuşmuştum. Ayrıca kendime olan özgüvenimi de yerine gelmişti. Artık aynada kendime baktığım zaman daha çekici hissediyordum. Aynı zamanda bu masajlar sayesinde Saçlarım eskisine göre daha az yıpranıyordu.

Diğer Bakım İşlemleri

Bakırköy spa merkezinde genel olarak masaj işlemleri uygulanmaktadır. Tabii ki masajın yanında birçok bakım işlemi de insanların hizmetine sunulmuştur. Ancak burada farklı olarak çok çeşitte masaj türü bulunmaktadır. Örneğin boyun, bel, baş, bacak ,ayak, ağrıları gibi sorunlar için özel geliştirilmiş masaj çeşitleri bulunmaktadır. Bunların yanında kilo vermek isteyenler için de onlarca çeşitte masaj türü uygulanmaktadır.

Sağlık sorunları için de uygulanan masaj türleri vardır. Örneğin felçli hastalar ve fizyoterapi hastaları için uzman masörler tarafından çeşitli masajlar uygulanmaktadır. Bunların yanı sıra manikür-pedikür gibi bakımlarda yapılmaktadır. Cildi besleyen ve gençleştiren maskeler de yine spa merkezinde uygulanmaktadır. Ben burayı Saç masajı ile keşfetsemde çok zengin bir içeriğe sahip bir merkez konumundadır

Bir önceki yazımız olan Ataköy SpaMerkezine Tam Not başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

About the Author

2 thoughts on “Saç Bakımı Ve Bakırköy Masaj Salonu

    1. Merhaba Sevda Hanım Sitemiz Sadece Masaj Spa Ve İstanbul Avrupa Anadolu Yakası Spa Hizmeti veren Güncel Olan bir sitedir.. saçınız için saç ekimlerinden veya size yakın olan bir dr dan bilgi almanızı Öneririz..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Posts