Ruh Sağlığı Masajı ve Teknikleri

Bakırköy masaj İstanbul Günlük hayatın getirisi olan stres, sıkıntı, depresyonlar, yaşam mücadelesi derken her birey bir yorgunluk ve ruh sıkışması olarak adlandırdığı bir durumu yaşamak zorunda kalıyor. Bakırköy masaj salonu, tam da bu noktada sizler için gevşeyip kendinizi bulabileceğiniz bir platform sağlıyor. Çeşitli masaj türleri, kaliteli kullanım ve hijyenik donanı mı ile müşteri memnuniyetini zirveye çıkarıyor. Bakırköy masaj salonu, açıldığı günden itibaren masaj sevenlerin adresi olmaktadır. Sistemli çalışma ve güler yüz en önemli vazgeçilmez noktasıdır.

Çalışanlar kesinlikle bu konuda eğitim almış uzman bir ekiptir. Masaj salonuna girdiğiniz anda bir uzman yardımcısına yönlendirilerek size uygun olan masaj belirlenir. Daha sonra resmi belgeler hazırlanarak rapor tutulur ve seanslarınız ayarlanır. İlk masaj seansından son seansa kadar aynı hijyenik ortam ile kendiniz hep daha özel ve rahatlamış şekilde bulmanız muhakkaktır.

İstanbul’un yoğunluğu ve karmaşık yaşamı arasında kendinize izin verin ve Bakırköy spa salonuna muhakkak gelin. Masaj sevenlerin bilgileri gizlilik politikası gereğince üçüncü herhangi bir şahıs/ şahıslar ya da kurum / kurumlar ile paylaşılmamaktadır. Masaj yapılırken masaj sevenin yüzü kapatılarak sadece ekip uzmanı tarafından kişi kimliği bilinir. Bu da mahremiyet noktasının Bakırköy spa salonu için ne kadar önemli olduğunun bir göstergesidir.

Masaj uygulamalarında özel bir alan tercih edilip bünyemizde oluşturduğumuz yağlar ile harika bir gevşeme noktası oluşturulur. Masajlarda çakra açma ve alternatif tıp yöntemlerinin birçoğu kullanılarak sağlıklı ve güvenli bir masaj uygulaması gerçekleştirilir. Ruhsal gerginlik noktası diğer masaj salonlarından farklı olarak çakra açma yöntemi uygulanmaktadır. Çakra açma yöntemi ile vücutta var olan kötü enerji ve yıpranmışlık, bioenerji noktaları belirlenerek pozitif bir enerji yayma uygulaması uygulanır. Bu uygulama tüm noktalarda tamamlandıktan sonra son bir dokunuş ile vücuttan atılır. Siz yeniden doğarken bizlerde mutluluğunuza şahitlik ederiz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.