Reiki Masajı ile İyileşin

Reiki -Masajı- ile- İyileşin

Hayatta bizlere sunulan bazı nimetlerden gerçekten faydalanılması gerektiğini düşünenlerdenim. Bir süredir inanılmaz derecede psikolojimi de olumsuz etkileyen ağrılarım vardı. Doktor doktor dolaşmaktan da artık bıkmıştım. Verilen bazı ilaçlar kısa süreliğine ağrılarımı kesiyordu ama ilacın etkisi geçtikten sonra yine başa dönüyordum. Zaten uzun kullanım sonrası ağrı kesicilerde artık işe yaramıyordu. Ne yapacağımı bilemez durumdaydım. Alternatif tıp üzerine bazı bilgiler okumuştum. Aklıma masaj terapisi geldi. Neden olmasın dedim. Hemen masaj salonu araştırmasına girdim. Bana en yakın olan merkezin telefon numarasını alıp aradım ve en yakın tarihe randevu talep ettim.

Sonunda o beklediğim gün gelmişti. Ağrılarım hala beni mahvediyordu. Ne iş hayatımda ne de özel hayatımda hiç mutlu değildim. Anladım ki fiziksel ve ruhsal yönden iyi hissetmediğin sürece hiçbir şeyin önemi yokmuş. Merkeze geldiğimde son derece iyi karşılandım. Oranın havası benim umudumu arttırmıştı. Terapistler o kadar güler yüzlüydüler ki bütün paniğimde hemen hemen gitmişti. Yıllardır beni yoran enerjimi düşüren hem psikolojik sıkıntılarımı hem de vücudumda hissettiğim ağrılarımı anlattım. Terapist bana en iyi masajın Reiki olduğunu söyledi. Bu masaj ile ilgili öğrendiğim bilgileri sizlere de anlatmak istiyorum.

Reiki Masajı Nedir? Nasıl Uygulanır?

Hayatımızda hepimizin negatif durumlara maruz kaldığı dönemler olmuştur. Reiki masajı vücudunuzdan olumsuz enerjiyi uzaklaştırmaya yöneliktir. Aynı zamanda ağrılarınızı dindirmede de şifa etkisi vardır. Bu masaj genellikle Reiki uygulaması ile birlikte yapılır. Ağrıları ve stresi gidermede etkilidir. Vücuttaki ağrılı bölgeleri iyileştirmek için çeşitli basınç noktaları ve çakralar kullanılır. Aynı zamanda psikolojik sıkıntıların, yoğun stresin, bağışıklık sistemini baskılayan herhangi bir rahatsızlığın giderilmesine yardımcı olur. Yorgunluğa masaj yöntemi olarak da tercih edebilirsiniz. Reiki masajı bağışıklık sistemi problemleri yaşayanların sorunlarını çözmeye yöneliktir. Böylelikle hastalığa sebep olan sorunların kaynağı bulunur ve sıkıntılar ortadan kalkar. Bu tarz fiziksel problemlerin dışında ruhsal problemleri de tedavi edici özelliği vardır. Vücudunuzda birikmiş olan negatif enerjiyi vücudunuzdan atar ve yerine pozitif enerji yüklenir. Böylelikle bu yeni haliniz hem iş hayatınıza hem de özel hayatınıza olumlu yönde yansır. Böylece hayata ve çevrenize karşı da bu olumlu enerjinizi yaymış olursunuz.

Uygulama sonunda gerçekten kendimi huzurlu ve dingin hissediyordum. Üzerimden büyük bir yük kalkmıştı adeta. Sebepsiz endişelerimin yerini sonsuz bir huzur almıştı resmen. Yorgunluğum gitmiş enerji ile dolmuştum. Bu masaj teknikleri bana çok iyi gelmişti. Sizlerinde böyle fiziksel ve ruhsal yönden problemleriniz varsa hiç korkmadan bu tedavilerden yararlanmanızı öneririm.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.