Profesyonel Bakırköy Masaj Salonu

12 yıldır asansör teknisyenliği yapıyorum. Bilen bilir çok ağır iştir. Bu iş yüzünden geçmek bilmeye ağrılarım oluyordu. Hacamat iyi gelir dediler, en iyi merkezlerde yaptırdım. Hafifler gibi oluyordu ama bir türlü ağrılardan kurtulamıyordum. En sonunda arkadaşımın tavsiyesi üzerine Bakırköy Masaj Salonu ile tanıştım. Gerçekten diğer masaj salonlarına göre hemen farkını ortaya koyan bir müessese. Öncelikle sorun tespit aşaması çok başarılı. Eğitimli sağlıkçılar ile birlikte çalışıyorlar. Vücudu çok iyi tanıyorlar. Ağrı ve şifa noktaları tespit ediliyor. Sonra masaj ve gerekirse sauna. Yeniden doğmuş gibi ayrılıyorsunuz.

Profesyonel Ellerden Masaj Hizmeti

Bakırköy Masaj Salonu ve Spa merkezi sektörde farkını ortaya koyan bir işletme. Çünkü Çalışanları sağlık kökenli, eğitimli kişiler. Uzak doğu ve Tayland’a özgü onlarca farklı masaj türü mevcut. Sizin sorununuza ilişkin hangi tekniğin uygulanacağı küçük bir teşhis ile belirleniyor. Yani klasik masaj anlayışından uzak, sorunun köküne iniliyor. Sonuç kaliteli hizmet, ağrılardan kurtulmuş bir vücut. Spa isterseniz de masajın etkinliği daha fazla oluyor. Tesiste sauna da bulunuyor ki benim gerçektir takdir ettiğin hizmetlerden biri de bu.

Kas Ağrılarımdan Kurtulun

Eğer işiniz ağırsa, her akşam ağrı çekiyorsanız uykunuzdan ağrılar yüzünden uyanıyorsanız kesinlikle doğru adres Bakırköy Masaj Salonu ve Spa merkezi. Özellikle de kas ağrıları konusunda uzman bir ekip ile birlikte çalışıyorlar. Ağrı noktasını buluyor ve üzerine masaj uyguluyorlar. Aromatik yağlar ve rahatlatıcı müzik de bulunuyor. Böylece hem vücudunuz, hem de ruhunuz dinleniyor. Kesinlikle bu konuda gözü kapalı güvenebileceğiniz bir adres. 75 yaşında, boyun fıtığı yaşayan annemi de getirmeyi planlıyorum. Çünkü fıtık ağrısı anlamında son derece bilgili çalışanları var. Bu konuda çok teşekkür ve takdir almış bir tesis olduğu için herkese tavsiye ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.