Sosyal Medyada Biz}

Osmaniye Gençlik Masajı

Osmaniye Gençlik Masajı

Cildimdeki kırşıklıklar ve sarkmalar artık yaşlandığımı her aynaya baktığımda bana söyler hale gelmişti. Bir kadın için oldukça önemli noktalardan biri olan fiziki görünümün yaşlanması son derece can sıkıcı bir durum. Evet estetik yaptırmak gibi bir alternatif de var. Ancak estetik hem oldukça pahalı hem de tekrarlanması gereken uygulamalar arasında yer alıyor. Örneğin dolgu vs yaptırdıktan 2 yıl kadar sonra tekrarlanması gerekiyor. Bu yüzden yaptırmaya da bir türlü karar verememiştim. Sonralarında arkadaşlarımla bir gün toplandığımızda bu durumdan bahsettim. İlk tepkiler estetik olsa da bir tane arkadaşım Bakırköy Spa Merkezi’nden bana bahsetti. Birçok farklı masajın bulunuduğunu ve masaj yöntemleri ile bunu halledebileceğimi söyledi.

Osmaniye Gençlik Masajı Nasıl Yapılır

Bakırköy Osmaniye gençlik masajı sayesinde yüzümdeki sarkmalardan ve kırışıklıklarda bir nebze azalma sağladım. Kırışıklıklarımın azalması, cildimdeki sıkılaşma ve rengin düzelmesi sayesinde artık çok daha genç bir görünümüm var. İlk gittiğimde inanmadığım gençlik masajı sayesinde estetik yaptırmaktan tamamıyla vaz geçtim. İlk Bakırköy Spa Merkezi’ne gittiğimde beni güler yüzlü çalışanlar ve temiz bir salon karşıladı. İlk başta gençlik masajını yapacak olan masözle konuşmak istedim. Hemen kabul ettiler ve masöze sorduğum sorularda mantıklı cevaplar aldım. Doğal yağların ciltteki sıkılaştırıcı etkisi sayesinde gençlik masajının son derece etkili olabileceğini öğrendim.

Birbirinden farklı birçok yağın farklı oranlarda birleştirilmesi ile bir karışım elde ediyorlar. Bu karışım doğal bir şekilde sıkılaştırma, rahatlatma etkisi veriyor. Zaten yüze sürüldüğünde o etkiyi birkaç dakika sonra cilde nüfuz etmesi ile beraber rahatlıkla anlaşılıyor. Farklı masaj teknikleri kullanarak cildin daha sıkı ve genç durması sağlanıyor. 3 aydır devam ettiğim seanslardan artık gözle görülür bir fark almaya başladım ve kesinlikle de devam etmeyi planlıyorum.

Bir önceki yazımız olan Yeşilköy Bayan Özel Masöz başlıklı makalemizde spa, bayan masöz ve Bakırköy hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN