Masajla Uyku Getirme

Hep acaba bir yerlerde benim gibi uykuya dalma sıkıntısı olan var mıdır diye düşünürdüm. Meğer dünya üzerinde ne çok insan varmış uyku sorunu yaşayan. Hatta tıpta bunun bir hastalık olduğu kanaatine varılmış. Ama ben doktordan aldığım ilaçlarla bile yeterli uykuyu uyuyamıyordum. Hep kesik kesik uyuyordum ve gün içinde dalgın oluyor, kısa sürede yoruluyordum. Hatta kaç defa araba altında kalma tehlikesi yaşadım. Neyse ki Bakırköy Masaj Salonu ve Spa Merkezi dertlerime derman dolu.

Bakırköy Masaj Salonu ve Spa Merkezinde, masajla uyku getirme adında bir teknik var. Bu ne mi? bence tam bir mucize. Benim gibi çok küçük yaşlardan bu yana uyku sorunu yaşayan ve artık uykusuzluk nedeni ile ölümle burun buruna gelmiş birini bile bebekler gibi mışıl mışıl uyutuyorlar. Bunu nasıl mı yapıyorlar? Önce masajla zihninizi rahatlatıyorlar ve sonra mışıl mışıl, bebekler gibi bir uyku çekmenizi sağlıyorlar. Tam 6 aydır bu salonla çalışıyorum ve 6 aydır hayatım boyunca uyumadığım kadar çok uyudum. Çocuklarım bile şaşırıyorlar, baba ne kadar eğlenceli ve keyifli bir adama dönüştün diyorlar.

Esanslar Eşliğinde Yüz Masajı

Meğer benim en sevdiğim koku yaseminmiş. Bunu ben de bilmiyordum. Masaj tekniği sırasında, masör arkadaşla birlikte keşfettik. Gerçekten işinin hakkını veren, tecrübeli ve bilgili bir beyefendiydi kendisi. Uzun yıllar uzak doğuda masaj eğitimleri almış. Elini yüzümde gezdirir gezdirmez uykum gelmeye başlıyor bile.

Masajla uyku getirme tekniğini kullandığını söyleyen bir sürü salon var. Yorumlarına kesinlikle göz gezdirin derim. Çünkü çoğu vasat ve para tuzağı yerler. Ama Bakırköy Masaj Salonu ve Spa Merkezinde sadece uyku masajı yok. Thai, gebelik ve geleneksel masajların tümü bulunuyor. Kesinlikle paranızın hakkını alabileceğiniz tek yer diyebilirim.

Bir önceki yazımız olan Sıcak Taş Terapisi başlıklı makalemizde bayan masöz, etkili masaj ve sıcak masaj hakkında bilgiler verilmektedir.

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Posts