Masaj Yağı Kilo Eksiltir Mi?

Bir süre önce evimin yakınlarında olduğu için keşfettiğim Bakırköy Spa Salonu sayesinde hızlı bir şekilde bölgesel incelme sağladım. Birçok farklı masaj çeşidi bulunan bu masaj salonunda; kalça sıkılaştırma, masaj yağı ile göbek eritme, cilt sıkılaştırma, göğüs büyütme gibi birçok farklı masaj paketinden yararlandım. Hesaplı bir şekilde farklı masajlardan faydalanılmasını sağlayan masaj paketleri sayesinde farklı bölgelerimde incelme sağladım. Ancak bu incelmeler kişiden kişiye değişmekte. Örneğin; beraber kalça sıkılaştırma için başladığımız masaj seanslarında, ben daha geç sıkılaşırken arkadaşım benden çok daha hızlı bir şekilde sıkılaşmaya başladı. İkimiz için de sıkılaşma söz konusu ancak süre biraz bünye ile alakalı. Bu incelmelerde masaj yağı kilo eksiltir mi sorusu sürekli aklımdaydı, ancak spor gibi kilo vermekten çok kiloyu düzgün bir şekilde masaj yaparak vücuda dağıtılması genel olarak geçerliydi. Yani bu masaj başladığımdan beri kilo verdim ancak kilo vermekten çok vücudumdaki kilonun masaj yöntemi ile dağıtılması sağlanmış oldu.

Vücudun farklı bölgeleri için farklı masaj yağlarının kullanıldığı bu seanslarda etkiler olabilecek en düzgün şekilde kolaylıkla fark edilebiliyor. Aynı zamanda Bakırköy Masaj Salonu’nun güler yüzlü ve alanında uzman çalışanları sayesinde güvenle masaj yaptırıp ve keyifli bir şekilde rahatlayarak vakit geçiriyorum. Masaj yağı kilo eksiltir mi sorusunu sorduğumda önce ve sonra fotoğrafımda gördüğüm farklar beni oldukça motive etti.

Sadece incelmek için masaj yaptırmak yerine diğer masajları da özellikle denemeye karar verdim. Örneğin; rahatlatıcı lavanta yağı masajı gibi masajları Bakırköy Masaj Salonu’nda paket şeklinde satın alabiliyorsunuz. Yani masaj paketlerinden yararlanarak birden fazla ve farklı masaj türlerini rahatlıkla hesaplı bir şekilde yaptırmayı düşünüyorum. Bir sonraki farklı masajı masaj paketi olarak alıp, diğer imkanlardan da faydalanmanın oldukça keyifli olacağını düşünüyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.