Masaj Salonu İçin Hamam Neden Önemli

Bir süredir devam ettiğin Bakırköy Masaj Salonu ve Spa ile ilgili sürekli soru sorulduğunu fark ettim. İstanbul’da onlarca farklı masaj salonu var, evet. Ama bu salonun çok tercih edilmesinin de bir sebebi var, hatta birden fazla sebebi. Mesela ben nu salonu hamamı için tercih ediyorum. Neden mi? Çünkü bence masaj salonu hamamsız olmamalı. Vücudun incelikle sıcak suda genleşmesi ve yoğrulmaya hazırlanması gerekiyor. Ancak bu şekilde yapılan masajın kalıcılığı uzun sürüyor ve ise yarıyor. Bakırköy Masaj Salonu bu konuda muazzam bir hizmet veriyor. Üstelik tesisin hijyen konusundaki tutumu da belli. Asla kire pasa yer yok burada.

Türk Hamamı Estetiği

Hamam dendiğinde aklınıza öyle 2 kurna gelmesin. Bildiriniz göbek taşı da dahil olmak üzere Türk Hamamı mimarisi mevcut. Ben gittiğin yerden tam hizmet almayı severim. Öyle yarım yamalak şeylerden hiç hoşlanmam. Bakırköy Masaj Salonu benden bu konuda tam not aldı. Gelelim masaj uygulamalarına. Bir kere masajı, masaj kültüründen çıkmış insanlardan alıyorsunuz. Yani öyle 2 günlük eğitim almış kişilerden değil. Dolayısıyla bu eğitimli kişiler sizin vücudunuzun hangi masaj türüne ihtiyacı olduğunu biliyor. Yani boşa vakit ve para harcamak diye bir şey yok bu müessesede.

Masaj İle Terapi

Eğer psikoloji olarak da yorgunluk hissediyorsanız çareniz masaj. Benim işim psikoloji olarak yıpratıcı bir meslek. Ben masaj ile terapi yapıldığına bu salonda şahit oldum. Çok da memnun kaldım. Ruhunuzu dinlendirecek ışık ve renkler ile vücudunuzun deva noktaları bulunuyor. Sanki yeniden doğmuş gibi kalkıyorsunuz masadan. 2 haftada bir gidiyorum ve tüm ayı mis gibi geçiriyorum. Teşekkürler Bakırköy Masaj Salonu ve Spa merkezi, bizi gerçek bir masaj denetimi ile tanıştırdığın için.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.