Masaj ile Cildinizi Yenileyin

Masajın bilinmeyen ve pek fazla dikkat edilmeyen birçok faydası bulunmaktadır. Bakırköy masaj salonu ile masajın bilinmeyen yönlerini keşfedebilirsiniz. Salonda uygulanan birbirinden farklı birçok masaj türü bulunmaktadır. Her birinin farklı etkileri ve özellikleri bulunmaktadır. Ancak en genel etkileri arasında vücudun gevşemesini sağlarken aynı zamanda dinlendirici özelliğinin olmasıdır. Masaj salonuna geldiğiniz de önce bu iki özelliği her masaj sonrası hissedebilirsiniz. Bunların dışında masajlar vücudunuz için neyin gerekli olduğu belirlenerek yapılır. Bunlar arasında ağrılardan kurtulmak, vücuda esneklik kazandırmak, cilde yenilik katmak ya da genel olarak ruhsal açıdan iyi hissetmek olabilir.

Masajın birçok etkisi arasında en bilinmeyeni cilde olan etkisidir. Masajın cilde olan birçok olumlu etkisi bulunmaktadır. Bunlar cildi canlandırmak, yenilemek, parlaklık kazandırmak ve pürüzsüzleştirmek vb. etkilerden oluşmaktadır. Masajın cilde etkileri masaj sırasında kullanılan ürünler ve uygulanan masaj teknikleri ile ortaya çıkar. Masaj sırasında kullanılan bitkisel özlü masaj yağları cildin nemlenmesini, pürüzsüz bir görünüm kazanmasını ve parlaklık sağlayarak canlanmasını sağlar. Bu masaj yağları birbirinden farklı bitkilerin özlerinden size yararlı olacak bir şekilde karışım yapılarak hazırlanır. Tamamen bitki özlerinden elde edilen bu yağlar aynı zamanda masaj hareketlerinin kolay bir şekilde uygulanmasını da sağlar. Uygulanan masaj hareketleri vücuttaki kan dolaşımını arttırırken aynı zamanda hücrelerdeki oksijen akışını arttırarak hücrelerin yenilenmesini sağlar. Bu sayede cilt sağlığına kavuşarak daha canlı bir görünüme kavuşulur.

Yüz Masajı Etkileri

Masajın cilde etkileri düşünüldüğünde ilk akla gelenlerden biri tabii ki de yüzümüz olmaktadır. Yüz masajı ile ciltteki kırışıklıkların azalması, solgun görünümden kurtulma, ölü derilerden ve toksinlerden arınma gibi faydalar sağlanabilir. Aynı zamanda iyi bir masaj ile yorgunluğun sebep olduğu göz torbalarından kurtularak daha canlı bir görünüm kazanılması mümkündür.

 

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.