Masaj Aleti Yağ Yakar Mı?

Yıllardır herkesin en çok sorduğu sorulardan biri olan masaj aleti yağ yakar mı sorusunun cevabı kesinlikle böyle bir şeyin olmadığı. Özellikle daha öneden yaptıran biri olarak kimseye tavsiye etmiyrum. Birçok yeni açılan masaj salonunun uygyladığı para kazanma taktiklerinden birisi aynı zamanda. Masaj aleti ile göbek eriteceğiz, masaj aleti ile bölgesel olarak beden inceltiyoruz gibi yalanlara inanmayın. Geçmişte de göbeğimden şikayetçiydim. Doğumdan sonra sarkma durumu da meydana gelmişti. Belki de çare olur diye bir masaj salonuna gittim. Masaj aleti ile bölgesel incelme vadediyorlardı. İnanıp gittim. Ancak hiçbir sonuç alamadım ve sonuç alamadığımı söylediğimde de biraz daha devam edin geç etki eder gibi baştan savma cevaplar aldım. Bunun üzerine gitmeyi bıraktım ve biraz araştırma yaptım. Bakırköy masaj salonu diye bir internet sitesi ile karşılaştım. Masaj ile göbek inceltme gibi bir masaj türü ile incelmenin mümkün olduğunu duydum.

Masaj Aleti İle İncelmek Mümkün Değil

Uzun süredir özellikle kadınların merak ederek sorduğu masaj aleti yağ yakar mı sorusuna diğer araştıranların ve kullanıcıların deneyimleri sayesinde doğru olmadığına karar verildi. Daha öncelerinde benim de denediğim ancak hiçbir verim alamadığım masaj aletleri para tuzağı. Ancak sonrasında internette gezinirken karşılaştığım Bakırköy Masaj Salonu sayesinde göbeğimden kurtuldum. Masaj ve doğal bitki özütlerinin yağları ile yaptıkları karışımlar sayesinde göbeği masaj yaparak eritebiliyorlar.

Yaklaşık 3 ay önce başladığım göbek eritme masaj seansları sayesinde göbeğimde gözle görülür bir incelme meydana geldi. Farklı, rahatlatıcı, yağ yakımını hızlandırma gibi etkileri olan özel bitkisel yağların farklı oranlarda birleşimleri sayesinde bu etkileri doğru bir şekilde masaj teknikleri ile yönlendiriyorlar. Masaj alanında uzman ve güler yüzlü personel sayesinde yaklaşık 2 aydan sonra göbeğimdeki incelme ve sıkılaşmaların farkına vardım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.