Sosyal Medyada Biz}

Lomilomi masajı

Lomilomi masajı

Bakırköy Masaj Salonu ve Spa Merkezi yeni açıldı. Çalışanları oldukça ilgili. Resmen sizi kendi evinizde masaj hizmeti alıyormuş gibi hissettiriyorlar. İçeriye girdiğinizde zaten bir muayenehane, bir hastane atmosferi ile karşılaşıyorsunuz. Bizim yaptığımız iş tıbbi bir iş diyor kendileri de. Ben en çok hizmetlerinden, masaj çeşitlerinden ve temizliğinden memnun kaldım. Havlularından tutun da masaj odasına, terliğine, hatta duşlarına kadar pırıl pırıl bir yer. Bir de dünyanın her yerinde uygulanan masaj türlerini bulmak mümkün.

Arkadaşım gebelik sonrasında keşfetmişti Bakırköy Masaj Salonu ve Spa Merkezini. Bana da önerdi. İlk önce masajı gereksiz bulmuştum. Ama deneyince gerçekten vücudumun aslında buna çok ihtiyacı olduğunu anladım. Şimdi resmen bebekler gibi uyuyor ve uyanıyorum. Birkaç masaj tekniği uygulandı ancak ben de en etkili lomilomi masajı oldu. Bu masaj tam da ağrı noktalarına uygulanıyor ve oldukça yavaş. Yavaş olması daha etkili olmasını sağlıyor. Zaten masajı uygulayanlar Havai’de, Bali’de eğitim almış kişiler.

Bağışıklığım Masaj Sayesinde Güçlendi

Bir süredir tuvalete çıkma sorunu yaşıyordum. Masaj hizmeti almaya başladığımdan bu yana bu sorun halloldu. Üstelik bağışıklığımın güçlendiğini de hissediyorum. Bunu bana daha önce de söylemişlerdi ama inanmamıştım. Gerçek şu ki masaj hizmeti almaya başladığımdan beri hiç haşlanmıyorum. Kendimi eskisinden daha zinde ve sağlıklı hissediyorum. Daha uzun süre çalışabiliyorum, daha uzun süre spor yapabiliyorum.

Lomilomi masajı gerçekten hem keyifli, hem de rahatlatıcı masajlardan bir tanesi. Eğer vücudunuzda ağrılarınız var ise kesinlikle tavsiye ederim. Başka masaj salonlarına kucak dolusu para ödemenize gerek yok. Bakırköy Masaj Salonu ve Spa Merkezi hem çok uygun, hem de çok başarılı. Yıllık üyeliğimi yaptım ve çeşitli indirimlerden de faydalandım.

Bir önceki yazımız olan Selülit Masajı başlıklı makalemizde masaj, spa ve Bakırköy hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN