Sosyal Medyada Biz}

Limon Maskesi

Limon Maskesi

Bakırköy Masaj Salonları Olarak Başımdan Geçen bir Olayı sizlerle Paylaşmak istedim..Son dönemde duyduğum ve oldukça kısa sürede etkili sonuçlar doğurduğuna iş arkadaşlarımdan şahit olduğum bir cilt bakım yöntemlerinden birisi olan limon maskesini nerede yaptırabilirim diye araştırmalar içerisindeydim. Arkadaşlarım çeşitli güzellik salonları önermesine rağmen bir çok kişiden aldığım tavsiye üzerine Bakırköy spa Salonu yetkilileri ile irtibat kurdum. Daha sonrasında ise salon yetkileri ile belirlemiş olduğum bir gün ve saat sonucu salona geldim. Salona ilk geldiğimde beni karşılayan ekibin güleryüzlü olması ve ortamın nezih olması oldukça memnun ediciydi. Kısa süreli bir beklemenin ardından masajın yapılacağı odaya alındım. Masörlerin limon maskesi hakkında yapmış olduğu bilgilendirmeler çok aydınlatıcıydı. Öncelikle limon maskesini dönemsel olarak yaptıklarını belirttiler. Genellikle cilt lekelerini açmakta kullanılan en doğal yöntemlerden birisi olan limon maskesi uygulandıktan ortalama bir gün sonra cilt lekelerimde gözle görülür bir açılma olduğunu farkettim. Bunun üzerine hemen spa salonunu arayarak bu maskeyi tekrar ne zaman yaptırabileceğim konusunda bilgi aldım.
Limon Maskesi Faydaları Nelerdir?
Öncelikle masaj salonundaki uzmanların vermiş olduğu bilgilerden kısaca bahsetmek istiyorum. Özellikle limonun C vitamini içermesi ciltte bulunan ve cildin genç kalmasını sağlayan maddelerin beslenmesini sağlamaktadır. Ayrıca doğal bir maske olması cilt açısından herhangi bir yan etkisinin bulunmamasını sağlamaktadır. Limon maskesi uygulanmadan evvel salonda bulunan uzmanlar cildimi temizledi. Daha sonra ise temiz cilde temel maddesi limon olan bir maske uygulandı. Ortalama olarak tüm maske süresi 1 saat sürmektedir. Maskenin çok kısa sürede tamamlanması vakit konusunda beni oldukça memnun etti. Maske sonrasında birkaç gün cildin nem dengesini korumam gerektiği söylendi. Ayrıca limon maskesi uygulanırken kullanılan vitaminler oldukça kaliteliydi. Bu durum salona olan güvenimi daha da arttırdı. Bu nedenle gönül rahatlığı ile Bakırköy spa salonunu tavsiye edebilirim.

Bir önceki yazımız olan Bakırköy SPA Merkezi Masaj Faydaları başlıklı makalemizde masaj, spa ve etkili masaj hakkında bilgiler verilmektedir.

14 Aralık 2019
67 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN