Lavanta Yağı Masajı

Geçenlerde yaşadığım birkaç kötü olay sonrası çok stresli ve üzgün bir haldeydim. Durumumu gören arkadaşlarım kafamın dağılması için birçok farklı etkinlik vs önerdiler. Ancak yine de çok etkili olmadı. Hem özel hayatımın verdiği ağırlık hem de iş hayatının getirdiği koşuşturmaca benim için çok yorucu bir hal almıştı. Sonrasında annemin de sık sık gittiği ve överek anlattığı Bakırköy Masaj Salonu için kendime randevu aldım. Birçok farklı masaj seçeneği olan bu masaj salonunda ilk dikkatimi çeken masaj lavanta yağı masajı oldu. Kokusunu çok sevdiğim lavantanın masajının yapılıyor olması bir hayli ilgimi çekti ve bu masaj için randevu aldım. İlk gittiğim randevuda profesyonel ve güler yüzlü çalışanlar dikkatimi çekti. Olukça hoşgörülü, nazik ve güler yüzlü olan bu ekip aynı zamanda ihtiyacınız olan masajı almanız konusunda da oldukça yardımcı oluyor.

Bakırköy Masaj Salonu’nda lavanta yağı masajı randevum için bir masaj odasına girdik. Oda çok iyi temizlenmiş ve çok ferah bir şekilde dekore edilmişti. Gün içinde yaşadığım duygusal ve iş ile alakalı stresi orada atmak bana çok keyif vermeye başlamıştı. Lavanta yağının vücuda bazı masaj teknikleri ile sürüldükçe rahatlatması en sevdiğim etkilerinden biri haline geldi. Aynı zamanda geceleri sık sık kaçan uykum yerini terk etti ve masaj sonrası deliksiz, kaliteli uykulara başladı.

Sık sık ziyaret etmeye başladığım bu masaj salonunda lavanta yağı masajı dışında köpük rulo masajı da bir hayli dikkatimi çekmeye başladı. Köpük rulo masajı; köpükten elde edilmiş ve ruloya benzeyen bir cisim ile yapılan egzersiz ve masaj anlamına geliyormuş. Benim gibi çalışan ve spor yapamayan biri için hem masaj hem de spor olması sebebiyle yakın zamanda bu masajı da denemeyi düşünüyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.