Köpük Rulo Masajı

Uzun süredir gittiğim Bakırköy Masaj Salonu’nda yakın zamanda köpük rulo masajına başladım. Köpük rulo masajı; oldukça farklı bir masaj yöntemi. Hem masaj hem de egzersiz yapmamı sağlayan bu yöntem sayesinde sıkılaşarak masaj yapıyorum. İlk duyduğumda mantıksız ve komik gelen bu yöntem şimdilerde Bakırköy spa Salonu ve evimde en çok yaptığım aktiviteler arasında yer alıyor. Masa başı bir işte, bir ofiste çalışıyorum. Fis ortamı, oturduğum sandalye, masamın boyutu gibi faktörler her ne kadar olması gerektiği gibi olsa da; tüm gün masa başında olduğum için bel, sırt ve boyun ağrıları benim için son derece çekilmez bir hale gelmişti. Durum böyle olunca evimin yakınında gördüğüm Bakırköy Masaj Salonu’na gitmeye karar verdim. Daha öncesinde internetteki yorumlarda da çok iyi olduklarını duymuştum ancak beklentim kesinlikle bu kadar iyisinin olacağı şeklinde değildi.

İlk kez gittiğimde oradaki çalışanların güler yüzlülüğü beni oldukça etkiledi. Önce sohbet havasında gerçekleşen konuşmamızda şikayetlerimi dile getirince bana köpük rulo masajı önerdiler. Sonrasında ise ilk seansımızı gerçekleştirdik. Önyargılarımı tamamen yıkan köppük rulo masajı sayesinde şu an sırt ve bel ağrılarım tamamı ile geçti ve çok daha fit görünüyorum. Rulo şeklinde köpükten yapılmış malzeme sayesinde aynı zamanda vakit bulamadığım için gidemediğim spor yükünden de kurtulmuş oldum.

Masaj salonuna gittiğim vakitlerde diğer kadınların konuştuğu masaj yağı kilo eksiltir mi sorusunun cevabını da lavanta yağı ile yapılan kalça ve göbek sıkılaştırma masajı sayesinde öğrendim. Lavantanın ilahi etkileri ve masaj teknikleri ile 95 cm olan kalça çevremi; 92cm’ye tam 2 ayda düşürdüm. Aynı zamanda beden olarak da incelip çok daha güzel ve seksi bir görünüme kavuştum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.