Sosyal Medyada Biz}

Kartaltepe Cilt Masajı

Kartaltepe Cilt Masajı

Gün içinde işe giderken makyaj yapmak zorunda olduğum, yaşım ilerlediği ve sigara da kullandığım için sık sık cildimde sivilce, renk bozuklukları, gözeneklerin büyümesi, sarkma ve kırışıklık gibi problemler yaşamaya başlamıştım. Estetik ile herhangi bir işlem yaptırmayı da çok fazla istemiyordum. İğne ile herhangi bir işlem yaptırırsam sonrasında tekrardan yaptırmam gerekiyormuş. Belli süre süre sonra uygulanan estetik dolguların tekrarlanması işlemi de oldukça pahalı olduğu için estetik yaptırmaktan vaz geçtim. Sonrasında internette gezinirken bulduğum Bakırköy Spa Merkezi’nde cilt masajı ile bu tür problemlerin çözülebileceği hakkında birkaç makale okudum. İlk başlarda inandırıcı gelmese de bir kez de olsa şansımı denemeye karar verdim. Şimdilerde ise iyi ki denemişim diyorum.

Cilt Masajı Etkileri Nelerdir

Bakırköy Kartaltepe’de gittiğim spa merkezi sayesinde cildimdeki birçok problemden kurtuldum. Özellikle yaşadığım cilt sarkmaları, gözenek büyümeleri ve kırışıklık gibi problemlerden birkaç seans snra gözle görülür bir şekilde azalma yaşadım. Bakırköy Kartaltepe cilt masajı için gittiğimde çalışanların güler yüzlü oluşu, alanlarında biglili ve tecrübeli olmaları cilt masajı yaptırmamda son derece etkili oldu. Özellikle yüz için yapılan masajlarda sadece belli kişilerin seanslara girmesi de profesyonel bir şekilde çalıştıklarını gösteriyor. Farklı doğal yağların birleşimleri ile oluşturulan karışımların masaj teknikleri ile uygulanması da cildin nem ve yumuşaklığını sağlıyor.

İnternet üzerinde gezinirken bulduğum Bakırköy Spa Merkezi sayesinde cildimdeki kırışıklık, sarkma, gözenek büyüklüğü gibi birçok problemin azalmasını sağladı. Özellikle kullanılan yağ karışımlarının farklı teknikler ile uygulanması ve yukarı hareketler ile yapılan cilt masajı sayesinde elmacık kemiklerinin çok daha kalkık ve canlı durmasını sağlıyorlar. 2 aydan sonra etkilerini görmeye başladığım cilt masajı seanslarıma hala daha devam ediyorum.

Bir önceki yazımız olan Ataköy Vücut Masajı başlıklı makalemizde spa, Ataköy ve Bakırköy hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN