Kalça Sıkılaştırma Masajı

Arkadaşlarımın şiddetli tavsiyesi üzerine geçenlerde Bakırköy spa Salonu diye bir masaj salonuna gittim. Öncesinde arayarak kendim için randevu almıştım. Yaklaşık 6 ay kadar önce doğum yaptım. Ancak aldığım fazla kiloları hala daha verememiştim. Haliyle vücudumda belli sarkmalar ve yağlanmalar oldu ne yazık ki. Doğumun üzerinden 6 ay kadar geçince de hala vücudumun sıkılaşmaması ve kilo verememem son dönemlerde çok fazla moralimi bzmaya başlamıştı. Kendimi seksi ya da güzel hissetmemeye başlamıştım. Ancak sonrasında göğüs büyütme masajı için Bakırköy Masaj Salonu’na giden arkadaşım kalça sıkılaştırma masajı için bu masaj salonuna gitmemi önerdi. İlk başta masajla herhangi bir şekilde kalça sıkılaştırmanın, göğüs büyütmenin mümkün olduğuna inanmamıştım. Ancak ilk gidişimden bu yana yaklaşık 2 ay kadar zaman geçti ve kalkçalarımda gözle görülür bir şekilde sıkılaşma farkı oluştu.

Hem dik bir popo hem de sıkı kalçalar için bu masaj birebir. İlk başta inanmadığım kalça sıkılaştırma masajı etkilerini 1 aydan sonra fark etmeye başladım. Özellikle de önce/sonra yapabilmek için çektiğim fotoğraflarda da gözle görülür bir fark oluştu. Bakırköy Masaj Salonu’nda çalışan profesyonel masözler ve temiz masaj odaları da beni hijyen konusunda bir hayli rahatlattı. Hamilelik bittikten snra vücudumda olan değişim beni biraz rahatsız etmişti. Çok fazla spor yapmaya ya da güzellik ürünlerine para vermeden masaj ile kalça sıkılaştırmak mümkünmüş.  Ancak şu an sıkılaşmaya başlamış kalçalarım beni vücudumun değişebileceği konusunda motive etti.

Bakirköy Masaj Salonu’na gittiğimde kadınlar konuşurken duyduğum seksi görünme masajını da ileriki randevularımda almayı düşünüyorum. Yakın zamanda gittiğimde seksi görünme masajı hakkında da bilgi almayı planlıyorum. Özellikle yüzdeki elmacık kemikleri gibi kemiklere yapılıyormuş seksi görünme masajı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.