Kafa Derisi Masajı

Benim gibi ofiste çalışanlar bilir, stres ve çalışma ortamı birleştiğinde çok rahatsız edici olabiliyor. Özellikle aynı ortamda bulunarak, kapalı bir yerde çalışmak çoğu kişide baş ağrılarına sebep olur. Ben de iş yerimdeki gergin ortam, kapalı ofis ve kalabalık sebebiyle sık sık baş ağrısı yaşıyordum. Özellikle de son dönemlerde baş ağrılarımın iyice artması sebebiyle sık sık ağrı kesici de kullanmaya başlamıştım. İnternette gezerken gördüğüm Bakırköy spa Sitesi sayesinde geceleri uyumadan önce yaşadığım baş ağrısı problemimi çözdüm.

Kafa Derisi Masajı Etkili Mi ?

Bakırköy Masaj Salonu’nda bulduğum kafa derisi masajı sayesinde kurtulduğum bu masaj çeşidinde baş ağrısının geçmesi için karışık yağlar da kullanılıyor. Doğal bitkilerin özütlerinden elde edilmiş karışık yağların; rahatlatma, acıyı azaltma, gevşetme, uyku getirme, sakinleştirme gibi etkileri var. Bu etkilerin doğru oranlarda birleşimi ile elde edilmiş yağların bölgesel olarak uygulanıp, masaj hareketleri ile desteklenmesi ağrının azalmasını sağlıyor. Hem masajı hem de doğal bitkilerin birleşimi sayesinde başımdaki ağrı çok kısa süre içinde geçti ve ara ara tekrar giderek kendimi rahatlatıyorum.

Daha sonraları ağrılarım azalmasına rağmen kafa derisi masajı yaptırmak için tekrar gittiğimde gelen diğer müşterilerden farklı masajlarda duydum. Birkaçını yaptırmayı planlıyorum. Özellikle göbek eritme masajı ve göğüs büyütme masajı en farklı gelen masajlardan oldu. Onları da ileriki dönemlerde denemeyi düşünüyorum. Aynı zamanda göğüs masajı sayesinde sırt ve göğüs ağrıları da geçebiliyormuş. Deneyip yaptıran birçok kadından duydum. Ayrıca gençleşme masajı gibi elmacık kemiklerine ve yanaklara yapılan, alına yapılan kırışıklık masajları da son derece etkili ve kalıcıymış. Farklı yağların ve masaj tekniklerinin kullanılarak yapılması bana artık ilaç kullanmaktan çok daha mantıklı geliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.