Japon Masajı İle 10 Yaş Gençleşin

Uzun çalışma saatleri, çocuklarımın sorumluluğu, iş stresi bir de İstanbul’da yaşayanların çok iyi bildiği trafik stresi derken son yıllardı üzerime büyük bir yorgunluk çökmüştü. Mutsuz olmamın yanı sıra artık aynada kendimi beğenemiyor, arkadaşlarım ailemden de benzer tepkiler alıyordum. Yeni tanıştığım kişiler ise sürekli yaşımı çok daha fazla olarak tahmin ediyorlardı.Hijyenik masaj salonu arıyordum. İnsanlardan bunları duymak kendimden daha çok soğumama neden oluyordu. İnternetten araştırma yapmaya başladım. Forumlar, bloglar, videolar inceledim. Estetik öneriler arasındaydı fakat ne bütçem yeterdi ne de ben korkumu aşabilirdim. Daha etkili bir yöntem de bulamıyordum.

Bu durum beni gittikçe karamsar bir hale sürüklerken bir gün uzun zamandır görmediğim liseden bir arkadaşımla karşılaştım. Aynı yaşta olmamıza rağmen bırakın yaşını göstermeyi neredeyse 10 yaş daha genç gözüküyordu. Selamlaştıktan sonra konuşmaya devam ettik. Artık merakıma yenik düşerek sorma kararı verdim ve bu kadar genç ve pürüzsüz görünmesinin sırrını sordum. Arkadaşım gülerek anlatmaya başladı. Meğerse o da benimle aynı dertten muzdaripken Bakırköy Spa Salonu ile tanışmış. Derdinin devasının Japon masajı olduğunu öğrendikten sonra başlamış ve yıllardır aynı yerde masaj yaptırmaya devam etmiş.Bu durum beni oldukça heyecanlandırdı. Randevu alarak hemen gitmeye karar verdim.

Personel Hizmetleri

İçeri ilk girdiğimde son derece güler yüz ve sıcak sohbet ile karşılaştım.Sanki daha önceden tanıyorlarmışçasına yakından ilgilendiler. Sorunlarımı anlattıktan sonra seansa başladık. Birkaç dakikadan sonra bile gerilme hissetmeye başlamıştım. O an doğru yerde olduğumu farkettim. Seans bittikten sonra hemen diğer seans için randevu oluşturmak istediğimde gelecek seans için kore yüz masajı önerdiler.Bende kabul ederek bu şekilde randevu oluşturdum. Yine aynı şekilde muhteşem bir etki aldığımı görünce iki masajda artık vazgeçilmezim oldu. O karşılaşmadan önce bana Japon masajı ile 10 yaş gençleşin deseler eminim çok gülerdim. Fakat sadece ilk masajdan sonra bile aradaki farkı net bir şekilde gördüm. Gerek ilgileri gerek bilgileri Bakırköy Spa Salonu’nu herkese tavsiye ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.