İsveç Masajı ile Vücudunuzu Dinlendirin

Yorgunluk, huzursuzluk, iyi ve enerjik hissetmeme gibi durumlarda masaj yaptırmak kendinize verebileceğiniz en güzel hediyelerden biridir. Bakırköy masaj salonu güler yüzlü çalışanları ile bu hizmeti sağlamaktadır.  Bir sürü masaj türü bulunmakta olup bu masajlar içerisinde en etkili olanlarından biri İsveç masajı olmaktadır. Aynı zamanda en çok tercih edilenlerden biri olmaktadır. Bunun nedeni tüm vücuda uygulanıyor olması ve aynı zamanda rahatlatıcı etkisinin yüksek olmasıdır. Bu masaj size uzman terapistler eşliğinde en doğru şekilde uygulanacaktır. Bu masaj diğer masaj türlerinin temeli olarak görülmekte ve bu yüzden ilk akla gelen masaj türü olmaktadır.

Sıvazlama, yoğurma, germe ve çekme hareketleriyle uygulanan İsveç masajı aynı zamanda belli bölgelere uygulanan baskılar ile kasları rahatlatır. Şiddeti sert, orta, hafif olarak isteğinize ve vücudunuza uygun şekilde değişebilir. Klasik İsveç masajı olarak bilinen bu masaj vücuttaki gerginliğin azaltılması ve kasların gevşemesi için oldukça elverişli bir yöntemdir. İşlem doğrudan kasları hedef alarak sıkı olan kasların doğru masaj teknikleri ile gevşemesini sağlar. Masaj sonrasında vücudunuzun rahatlamasının yanı sıra enerjinizin de arttığını ve daha dinlenmiş, dinç olduğunuza da şahit olabilirsiniz.  Aynı zamanda işlemler sonrası vücuttaki hücrelerin yenilenmesine de büyük ölçüde katkıda bulunmaktadır. Stres hormonlarının azalması ile de ruhsal problemlere de iyi gelmekte, uyku sorununa da yardımcı olmaktadır.

Neden Masaj Yaptırmalısınız?

Gergin ve stresli geçirilen günlerin bedene etkisi oldukça ağır olmaktadır. Depresyon, kaygı bozukluğu, uykusuzluk gibi problemlerin yanında oluşan bedensel ağrılarında başını stres çekiyor olabilir. İsveç masajı bu tür sorunların üstesinden gelmek için oldukça etkili bir yöntemdir. Bu masaj ile hem ağrılardan kurtulabilir hem de ruhsal olarak yenilendiğinizi hissedebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.