İsveç Masajı İle Sağlığıma Kavuştum

3 yıl önce profesyonel basketbol hayatıma bacağımın kırılması sebebi ile son verdim. Bacağımın kırığı ilk önce yanlış kaynağı, yeniden kırıldı, yeniden tedavi edildi vs. tam 2 yıl dayanılmaz acılar çektim. Tabi kaynama aşamasında şeker hastalığım da nüksetti ve dokularım harap oldu. Geceleri ağrılar yüzünden uyanıyor, yatakta oturup ağlıyordum. Neyse ki Bakırköy Masaj Salonu ve Spa Merkezi ile tanıştım da bu sıkıntılarımdan kurtuldum. Beni yeniden hayata bağlayan bu merkez de uzun süre İsveç Masajı hizmeti aldım.

İsveç masajını bana iki kişi uyguluyordu. Bitkisel yağlar ile kaslarım yumuşatılıyor ve şifa noktalarım bulunuyordu. Bu sayede 50 dakikanın sonunda yeniden doğmuş gibi kalkıyordum masadan. Gerçekten ben masajın bu kadar etkili olduğunu bilseydim en baştan bu tedaviye başlardım. Gerçekten çektiğim tüm ağrıları, sıkıntıları unuttum.

Spa İle Mucize Değişim

Spa bildiğiniz üzere buhar banyosu demek. Kaslarımı gevşetmek için Bakırköy Masaj Salonu ve Spa Merkezinde hem sauna, hem spa, hem de Türk hamamını kullandım. Hepsi de birbirinden temiz ve ferah yerler. Özellikle de benim bacağım sorunlu olduğu için masajdan önce girmemi istiyorlardı. Kaslarım yumuşadığında daha etkili bir masaj oluyordu. Gerçekten bilgileri ışığında hareket eden insanlar. Eskiden, alçı yokken insanların kırıkları bu şekilde tedavi ediliyormuş.

Kız arkadaşım buraya bir süredir selülit masajı için geliyor ve o da çok memnun. Ben de İsveç masajını vücudunda ağrı olan herkese öneriyorum. Ben eski kırığımdan ağrılarımdan kurtulduysam iyileştiremeyecekleri ağrı yok demektir. Çok temiz ve ferah bir yer. İkramları çok leziz. Çalışanları çok anlayışlı ve sabırlı. Sıkıntınızı rahatlıkla dile getirebiliyorsunuz. Sizi pür dikkat dinliyorlar. Benden tavsiye, saçma sapan merkezlere tonlarca parayı boşa vermek yerine buraya gelin ve şifa bulun.

Bir önceki yazımız olan Akupunktur Shiatsu Masajı başlıklı makalemizde Japon masajı, masaj ve Shiatsu hakkında bilgiler verilmektedir.

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Posts