İstanbul da Masaj Vakti

İstanbul-masaj-salonu

Geçtiğimiz günlerde, aşırı yoğun olduğum bir güne denk gelen bir rahatsızlık sonucu bir haftaya yakın yatakta yatmak zorunda kaldım. Bundan dolayı bel ağrıları baş gösterdi, çünkü bir haftaya yakın yatakta yatım, sadece kalkıp genel ihtiyaç duyduğum ihtiyaçlarımı karşılıyordum. O meşaketli dönemin ardında bel ağrılarıma nasıl bir çözüm bulurum diye düşünürken aklıma bir masajın nasıl geleceği konusu takıldı. İstanbul da masaj salonları çok fazlaydı bunun üzerine hemen araştırma yaptım genel masajlar hakkında ve spa merkezleri hakkında, vardığım sonuç çözüm ve kaliteli hizmet odaklıydı tabii. Ondan sonra hemen Bakırköy spa merkezine gittim, biraz tedirgindim tabii, memnun kalamamaktan ama yapmak zorundaydım atık sonuçta ama masaj seansından sonra emin oldum ki iyi geldi bu yöntem. Bir hafta boyunca düzenli olarak ve belli aralıklarla sürdürdüm masajlarımı. Uyguladıkları teknik baş-omuz tekniği masajıymış ve birebirdi.

Spa merkezi

İstanbul-masaj
İstanbul-masaj

Bu yöntemini öğrenmiş olmam gerçekten çok memnun etti. Gittiğim yerde birçok masaj hakkında birçok bilgi verdi, verilen bilgiler doğrultusunda daha aktif olmayı düşünüyorum. Ayrıca personellerin güler yüzleriyle yaratıkları samimi ve yakınlık imajlarıyla ayrıca bir tercih nedeni oldu diyebilirim. Şunu da unutmadan ekleyelim, Bakırköy spa merkezin fırsat paketleri, avantajlı hizmet seçenekleriyle birlikte evde masaj hizmeti de sunuyor. Benim gibi yoğun biri için biçilmiş kaftan olur. Gidemediğim günler de, belirlediğim bir gün ve saat’e düzenli masaj seansımı tamamlamış olacağım, bu da var olan ağrılarımın tedavisin de olumlu sonucu daha hızlı almama yardımcı olacak.

Masajım rahatlama ve deşarj olma özelliğini unutmamak gerekiyor tabi, ağrılar ve beraberinde rahatlama duygusunu gidere bilmek büyük bir avantaj bir insan için bence. Karşılaşılan herhangi bir sorundan kurtulmaya çalışırken bir başka sorunundan kurtulmak gibi. Ne zaman gergin veya canım sıkkın hissetsem masaj yapmaya gidip masaj yaptırıyorum, bunu duyan arkadaşlarım durumu garipsiyorlar ama kişinin kendine neyin iyi geldiğini kişi kendisinden daha iyi bilemez değil mi. Kendilerine de önerdim, en az bir kere denemeleri gerektiğini, deneyenler oldu hiç denemeye değer bulmayanlar da oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.