İstanbul Bayan Masaj

İstanbul-masöz-kızları

İstanbul bayan masaj seansı için olan masaj salonunun telefon numarasına internet hesabı üzerinden ulaştım. Site içersinde bulunan bayan görselleri çok dikkatimi çekmişti. Erkek olduğum için bayan masözlerin dış görünüşleri beni cezp etti. Bir bayanın bakımlı ve çekici olması benim için masaj seanslarında en önemli unsurdur. Bu masaj salonundaki bayanlar da oldukça çekici ve cazibeli gözüküyorlardı. Fotoğraflarda gördüğüm bu izlenimler sayesinde direk masaj salonunu aradım. Bu şekilde bir randevu oluşturdum. Masaj randevusunu çalışmadığım bir güne aldım. Bunun sebebi orada daha çok vakit geçirmek istemem ve kafam boş olarak durumdan zevk almak istememdi.

Bu şekilde masaj salonundaki ilk randevuma gittim. Çalışan masöz hanımlar esmer, sarışın ve kumrallardı. Her türden ve güzellikte masözler bu salonda bulunuyordu. En önemli özellikleri ise istersem tek bir masöz, istersem de grup halinde bir masaj seansı geçirecek olmamdı. Ben esmer olan bayanı tercih ettim. Güler yüzlü, içten ve sempatikti. Oldukça da konuşkandı. İstanbul bayan masaj tatil günlerinizde rahatlamak ve stres atabilmek için en donanımlı ve fiyatı da uygun olan bir masaj salonu. Seansa girmeden önce rahatlamak için içecek bir şey isteyip istemediğimi de sordular. Çok kibar ve nazik bir çalışan grubu var. Bu yüzden seansa girmeden önce kendimi diğer masaj salonlarında olduğu gibi kasmadım. Evimin sıcaklığında bir masaj seansı geçirdi. Seans sırasında oldukça sıcakkanlı ve konuşkan olan esmer masöz hanımla hayatım hakkında muhabbetlerde bulundum ve onun fikirlerini aldım. Masaj seansı yanında bir de psikolojik destek almış gibi hissettim. Masaj sonunda ruh halim oldukça dingindi. Rahatlamış ve kendimi tüy gibi hafif hissetmiştim. Çalışan masöz hanımın numarasını almam etik olmadığı için her hafta bir gün bu masaj salonuna gitmeye karar verdim. Yaklaşık 6 aydır her hafta çalışmadığım bir gün bu masaj salonuna giderek haftanın yorgunluğundan kurtuluyor tüy gibi hafif bir şekilde evime dönüyorum.

Masajın Faydaları

istanbul-masaj-salonu
istanbul-masaj-salonu

İstanbul bayan masaj salonunda masajın faydaları benim hayatıma olumlu bir etki arattı. Her hafta oluşturduğum randevu sayesinde tüm haftanın yorgunluğunu burada atıyorum. Eklem ağrılarım azaldı ve vücudumda kan akışının artmasıyla birlikte de psikolojimde gözle görülür olumlu değişmeler yaşandı. Ayrıca masöz hanımla oldukça verimli ve arzulu dakikalar yaşıyorum.  Bu sayede de psikolojim ve flört hayatımda kendime olan özgüvenimin artması ile birlikte canlanmalar yaşandı. Bu masaj salonunda her gidişimde iyi tecrübeler yaşıyorum. Hiç sıkılmadan ara bulduğum zamanlarda da gitmeye gayret ediyorum. Böylelikle hayatımdaki olumsuz duygulardan bir süreliğine de olsa kurtuluyorum ve rahatlama yaşıyorum. Zihnimin olumsuz enerjilerden sıyrıldığını hissediyorum. Siz de böyle güzel anlar ve deneyimler yaşamak istiyorsanız kesinlikle güvenilir ve profesyonel olan esmer ve sarışın masöz bayanlarla zevkli bir seansa katılabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.