Hamilelik Masajı

Doğum sonrasında vücudumun çeşitli yerlerinde ağrılar ve lekelenmeler oluştu. Özellikle de yüzündeki lekelere bir türlü çare bulamadım. Güzellik salonlarına verdiğin paraya açıyorum. Çünkü Bakırköy Spa Merkezi hem çok uygun fiyata, hem de profesyonel bir şekilde lekelerden kurtulama yardımcı oldu. Üstelik spanın rahatlatıcı ve dinlendirici etkisi sayesinde ağrılarımdan da kurtuldum. Özellikle de bel ve nacak ağrısı şikayetlerin birkaç seans sonra son buldu. Şimdi etrafındaki her hamileye ve doğum yapana öneriyorum. Eğer gerçek bir masaj ve Spa deneyimi yaşamak istiyorsanız kesinlikle Bakırköy Masaj Salonu ile tanışmalısınız.

Lohusa Depresyonundan Masaj İle Kurtulun

Doğum yapan hemen her kadın lohusa depresyonu çekiyor. Bu depresyon eğer önlem alınmaz ise maalesef geri dönüşü olmaya  yollara sokuyor. Ben de doğum sonrası ciddi bir lohusa depresyonu yaşamıştım. Doğumumun 3. Atında başladığım Bakırköy Masaj Salonu tüm doğum depresyonu ve ağrılarımdan kurtulmalı sağladı. Aldığım hizmet son kalite diyebilirim. Kesinlikle işinin ehli çalışanları var. Üstelik hepsi güler yüzlü ve yardımsever. Kendimi evindeymişim gibi hissetmem için her şeyi yapıyorlar. Muhabbet, çay, kahve derken zamanın nasıl geçtiğini jile anlamıyorsunuz. Ben araştırma sonucunda buldum burayı. Gelen herkes de son derece memnun.

Güvenilir ve Temiz Masaj Salonu

Masaj Salonu arayışınız var ize kesinlikle burayı tavsiye ediyorum. Ben de ilk etapta çok çekiniyordum. Hem temizliğinden, hem de güveninden endişe ediyordum. Ama karşılaştığım salonların yanında Bakırköy Masaj Salonu gerçekten işini iyi yapan, kaliteli, güvenilir ve en önemlisi de temiz bir yer. Kendinizi güvenli ellere teslim edebileceğiniz nadir işletmelerden. Çalışanları da çok sıcak kanlı. Kışa sürede ailem oldular. Siz de doğum sonrası ağrı ve depresyon şikayeti yaşıyorsanız hemen deneyin ve kendinizi profesyonel ellere bırakın. Aralarında yurtdışında eğitim almış masörlerin de bulunduğu bu salon ikinci eviniz olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.