Göğüs Masajı

Geçenlerde keşfettiğim masaj salonu sayesinde rutin olarak göğüs masajına gitmeye başladım. Faydalarını öğrendiğimde yaptırmaya direkt karar verdiğim göğüs masajı sayesinde regl öncesi göğüs ağrılarım çok ciddi bir seviyede azaldı. Göğüs büyütme masajı gibi birçok farklı ve kadınların tercih edeceği masajlar bulunuyor. Arkadaşımın tavsiyesi üzerine gittiğim Bakırköy spa Salonu çalışanlarının güler yüzlü ve profesynel oluşu beni bir hayli rahatlattı. Özellikle de işini bilen ve alanında tecrübeli personeller tarafından yapılan bu masaj hem çok rahatlatıcı hem de birçok faydası olan bir masajmış. Özellikle son zamanlarda sayısı artan göğüs kanseri riskini de oldukça azaltıyormuş.

İlk duyduğumda etkilerine çok inanmadığım göğüs masajı; yaptırdıktan sonra rutin olarak randevu aldığım bir masaj oldu. Farklı ve doğal yağların kullanıldığı bu masajda göğüslere profesyonel biri tarafından masaj yapılması meme kanserini önleyip, göğüslerin daha uzun yıllar dik ve sağlıklı kalmasını sağlıyormuş. Aynı zamanda regl dönemi gibi biz kadınların hassas olduğu dönemlerde göğüs acılarının azalmasını da birebir uygulandıktan sonra fark ettim. Gittiğim en temiz masaj salonlarından biri olan Bakırköy Masaj Salonu’nda aynı zamanda alanında uzman masözlerin çalışıyor olması da beni bir hayli rahatlatmıştı.

Sadece göğüs masajı değil aynı zamanda göbek eritme masajı gibi farklı masajlar da bulunuyor. Doğum gibi durumlardan sonra göbek bölgesinde erime gitgide zorlaşıyor. Ancak masaj sayesinde göbek eritmenin de mümkün olduğunu bu masaj salonuna gittikten sonra fark ettim. Göbek eritme masajı için gelen birçok kadın gayet memnun bir şekilde masaj salonunda eritme masajı da yaptırıyorlar. Bir sonraki gelişimde göbek ertime masajı için de ayrıntılı bilgi ve randevu almayı düşünüyorum. Göğüslerimde aldığım olumlu etkiyi göbeğimde de göreceğimi düşünüyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.