Göğüs Büyütme Masajı

Göğüs büyütme masajı; göğüslerinizin bir ya da iki bedene yakın büyümesine katkı sağlar. Doğal besinlerden yarar alamayan bayanlar, masajı tercih ederler. Her gün masaj uygulayarak olumlu sonuçlar alabilirsiniz. Aşağıda bahsedeceğim göğüs büyütme masajlarını uygulayarak güzel sonuçlar alabilirsiniz.

Göğüs Büyütme Egzersizleri

Her iki göğsünüze; içten dış tarafa doğru 100 adet masaj yapılır. Her iki göğse de aynı biçimde, aynı sayıda masaj yapılmalıdır.

Her iki göğüs birbirine yaklaştırılır ve bırakılır. Bu hareket de 30 kez yapılmalıdır.

Göğüsler her yöne olacak şekilde hareket ettirilerek, değişik şekillerde büyütülmesine katkı saglar. Bu uygulama ise 10 kez uygulanır.

Göğsünüze bu masajları yapmaya başlamadan önce; bitkisel bir yağ kullanabilir böylelikle hem ellerinizi hem de göğüslerinizi nemlendirmelisiniz.

Avuç içlerinizi göğüslerinizin üzerine koyarak dairesel hareketler çizmelisiniz. Bu hareket ise 50 kez ve her iki göğse de uygulanmalıdır.

Göğüslerinizi büyütmek için ayrıca koltuk altı masajını da yapabilirsiniz.

Göğüs büyütme mesajınızı etkili ve kısa zamanda gerçekleşmesini isterseniz de bu masaj soğuk su ile uygulanmalıdır.

Avuç içlerinizi göğsün ön bölümüne koyun ve avuç içlerinizin birbirine baskı yapmasını sağlayın. Bu hareket de 15 kez tekrarlanmalıdır.

Göğüs büyütmek için de yapılabilecek masaj hareketlerinden birisi de elinize bir havlu alarak sıkıyor gibi yapmak olacaktır. Çünkü havlu sıkma hareketi; göğüs kaslarınızın gelişmesini sağlar.

Göğüs büyütme hareketlerinden birisi de; Göğüslerinize alttan yukarı doğru masaj hareketleri uygulamaktır. Bu hareket 30 kere tekrarlanmalıdır.

Avuçlarınızın içine aldığınız göğüsleri hafifçe baskı uygulayarak yukarı doğru kaldırın ve 1-2 saniye kadar tutun ve yavaşça bırakın. Bu masajı spor hareketleriniz ile de uygulayabilirsiniz.

Bayanların dış görünümünde fazlasıyla yer alan göğüsler; masaj ile istenilen boyuta ulaştırılabilir. Yukarıda bahsettiğim masaj biçimlerinden birini seçerek hemen başlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.