Esenyurt Spa Merkezi

Esenyurt Spa Merkezi
Esenyurt semtinde bulunan ve profesyonel çalışanlar ile hizmet veren Esenyurt Spa Merkezi banyo keyfini en üst seviyeye çıkarıyor. Arınmak ve stres atmak için büyük bir terapi anlamına gelen spa merkezinde kendinizi özel hissedeceksiniz. Sağlık açısından da önemi büyük olan bu alanda;
Hamam
Masaj
Sauna
fitness
Buhar odası gibi yerlerde mevcuttur.
Cilt temizliği yapılırken bir yandan psikolojik olarak da arınmış hissetmeniz. Spa merkezinde bulunan özellikler ile mümkündür. Sıcak suyun keyfini çıkarırken hamam sefasını sürmek ve haftanın yorgunluğunu atmak da vazgeçilmez olacaktır.
Buhar Odası ve Masaj
Hijyenik ve özel alanlarda sağlıklı olarak kilo vermenizde mümkündür. Teninizi de dinlendirme ile yapılan buhar odası sonrası profesyonel masörlerde bu alanda yer alabilmektedir. Birbirinden özel masaj odaları ve buhar salonu ile cildinizde rahatlamış olacaktır. Cildin nem dengesini sağlayan buhar odası sonrasında Esenyurt Spa Merkezi avantajları ile özel kremler kullanımı da mümkündür. Bitkisel olarak bulunan bu kremler sayesinde masajınızın tadını çıkarmaya ve haftanın yorgunluğunu atmaya başlayacaksınız. Rahatlatıcı etki öncesinde isteğe göre salonun fitness alanlarından yararlanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.