Esansiyel Yağlarla Masaj

Bakım ve güzellik konusunda epeydir ihmalkar davrandığım için Bakırköy masaj salonunu görünce uygulamalara bakmak için içeri girdim. Bilgi almak istediğimi ve hangi uygulamaların yapıldığı öğrenmek istediğimi sorunca bana geniş çeşitlilikte bir katalog verdiler. Bir yandan kataloğu incelerken bir yandan da masörler ve diğer çalışanlardan bilgi aldım. Birçok teknikle karışık olarak hem yüz hem de tüm vücut için masaj ve bakım uygulamalarının yapıldığını gördüm. Bu kadar çeşitli seçenekler olması benim açımdan çok güzel oldu. Çünkü farklı tarzda birçok bakım yaptırmak istiyordum. Genel bir bakım paketi aldım. Bunun için fiyatların değişiklik gösterdiğini söyleyebilirim. Benim aldığım masaj ve bakım paketi çok uygun fiyatlı sayılmaz ancak siz istediğiniz fiyat aralığındaki masaj paketlerinden alabilirsiniz. Tercih ve istek durumlarınıza göre bu tamamen size bağlı.

Masaj ve cilt bakımlarında tamamen doğal içeriklerden yararlandıklarını söyleyen masaj salonu gerçekten de dediklerinde güven veriyor. Doğadan gelen mucize bitkilerden yararlanan masörler uygun tekniklerle sizi bambaşka bir konforda rahatlatıyor. Cilt bakımı yaptırmak isteyenlerin önce buhar banyosundan da yararlanması tavsiye edebilirim. Çok rahatlatıcı ve yararlı bir uygulama oluyor. Esansiyel yağların etki sağlaması için bir süre cildinize sürüp bekliyorsunuz. Sonrasında ise uygun teniklerle masörler hafif dokunuşlar yaparak cildinizdeki yağları cilde yediriyor. Masaj fiyatları açısından aklınıza takılan veya diğer uygulamalarda sorularınız varsa telefonla hemen iletişim kurabiliyorsunuz. Bu şekilde uygun zamanınızda merkeze giderek daha detaylı bilgiler de alabilirsiniz. Bu cilt bakımını her ay yatırmak çok daha etkili sonuç sağlıyor. Çünkü bir ayda cilt tekrar ölü deri oluşturmaya ve tıkanmaya başlıyor. Bu nedenle de tek bir sefer yaptırdım yeter diye düşünmeyip düzenli olarak yaptırmanız kalıcılığı artıyor.

Bir önceki yazımız olan Cilt Masajı Ve Faydaları başlıklı makalemizde Bakırköy, cilt ve gece hakkında bilgiler verilmektedir.

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Posts