En Etkili Masaj Türleri ile Tanışın

Birbirinden farklı birçok masaj türü günümüzde etkili bir şekilde uygulanmaktadır. Bakırköy spa merkezinde en etkili masaj türleri ile tanışma fırsatına sahip olabilirsiniz. Masajların hepsi uzman masaj terapistleri tarafından dikkatli bir şekilde uygulanmaktadır. Birden fala masaj çeşidi bulunduğu için istediğiniz masaj hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Ya da masajların tümü hakkında veya nasıl uygulandığı ve etkileri konusunda da bilgilendirme almanız mümkündür.

Thai masajı, Bali masajı, Klasik İsveç masajı, Sıcak taş masajı, Shiatsu masajı, Lomi lomi masajı, Refleksoloji masajı genel olanlarıdır. Bu masajların tümünü ve daha fazlasını Bakırköy spa merkezinde bulabilirsiniz. Bu masajların dışında Spor masajı, Hamilelik masajı, Lenf drenaj masajı gibi özel masaj türleri de bulunmaktadır. Masajların çeşitliliğinin fazla olması size uygun masajı belirleyebilmeniz konusunda oldukça faydalı olacaktır. Masaj türleri arasında şikayetlerinizi giderecek ve size iyi gelecek bir masaj mutlaka bulunmaktadır.

Dilerseniz masaj öncesi veya sonrası Bakırköy spa merkezinin diğer imkanlarından da yararlanabilirsiniz. Spa merkezi içerisinde yer alan sauna, hamam, havuz, buhar odaları vb. imkanlardan da yararlanmanız mümkün olabilmektedir. Spa merkezi çalışanlarından merkezdeki bu imkanlar hakkında da detaylı bilgi alabilirsiniz. Böylelikle merkezin keyfini tam anlamıyla çıkarır ve kaliteli bir zaman geçirerek kendiniz için iyi bir şey yapmış olabilirsiniz.

Masajın Psikolojik Etkileri

Birçok masaj çeşidi olduğunu biliyoruz ancak her biri fiziksel olduğu kadar psikolojik etkileri ile de tercih edilmektedir. Masaj türlerinin bazıları daha çok fiziksel etkiler sunarken bazıları daha çok ruhsal açıdan iyileşmenizi sağlar. Ancak hepsi hem fiziksel hem de ruhsal iyileşmeyi birlikte barındırır. Sadece odak noktaları masaj türlerine göre farklılık gösterebilmektedir. Bu etkileri daha yakından incelemek için masajın psikolojik etkileri linkine tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.