Elektrikli Masajın Cinselliğe Etkisi

Sevgilinizin rahatlığını sağlamak, dinlenmiş bir vücuda kavuşturmak ve ayrıca da aranızdaki heyecana ateşlemek istiyorsanız, başarılı bir masaj yapmanızı bunun olabilmesi için de bu masajın sırlarını öğrenmenizi tavsiye ediyoruz.Bu yazımda sizlere masajın cinselliğe etkilerinden bahsedeceğim. İki çiftin birbirine masajlar yapması aralarında özel bir bağın kurulmasını sağlar. Bunlara ilave olarak sizleri günlük hayatın stresinden uzaklaştırır. İşte sizlere uzmanların gözünden bahsedilen başarılı bir masajın sırları:

Enerji Veren Masaj

Dokunma stratejisi:

Masajda uygulanan hareketler hızlıca uygulanırsa kasları uyarır ve vücudun metabolizmasını harekete geçirir. Böylece sevgiliniz kendisini enerjik hissetmiş olacaktır.

Masaj yağı:

Masaj uygulamasında kullanılacak olan limon ve narenciye içeriğine sahip olan esanslar aniden kişilerin anlık ruh halini değiştirecek etkiye sahip olup sevgilinizi baştan çıkarmaya katkı sağlayacaktır.

Uyku Masajı

Dokunma stratejisi:

Vücutta belirli bir bölgeye uygulanacak olan bu masaj türü baskı hareketiyle yapılacak olup kişideki günün yorgunluğunu ve tüm stresini üstünden atmasına oldukça büyük katkı sağlar.

Masaj yağı:

Bu masajın yapımında lavanta yağı tercih edilmelidir. Çünkü lavanta yağı vücutta uyku ilacı gibi uyku etkisi yaratır. Bu masaj ile uygulayacağınız bu masaj sevgilinizin kolaylıkla uyku moduna girmesini sağlar.

Ön Sevişme Masajı

Dokunma stratejisi:

Uzun olan ve neredeyse yok sayılacak kadar olan temaslar vücut üzerindeki sinirleri uyararak tatlı bir biçimde ürpermeyi ve birlikte keyifli zamanlar geçirmenizi sağlar.Bu yöntemlerle yapılan masajlar sevgilinizi baştan çıkartır.

Masaj yağı:

Uzmanlar tarafından yapılan araştırmalara göre salatalık kokusu cinsel dürtüleri harekete geçirecek olup vücudun erojen bölgelerindeki kan akışına hız katmaktadır.

Gerginlik Azaltıcı Masaj

Dokunma stratejisi:

Bu masajımızdaki hareketlerin derin olması olmaktadır. Çünkü uygulanan derin hareketler gerginliğ azaltır ve her iki tarafın da yumuşak olmasını sağlar.

Masaj yağı:

Gerçekleşmesinin zor olduğu görünen nane özlerini içeren aromalar zihni ciddi anlamda rahatlık katar.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.