Dolaşım Rahatlatıcı Masaj

Kan dolaşımı hızlandırma aslında genç kalmanın en büyük sırrı olarak karşımıza çıkıyor. Bunu spor veya egzersizle sağlamak mümkün olsa da en etkili yöntemlerden birisi de kesinlikle masaj. Ben masajı denediğim için hem kolay hem rahatlatıcı hem de hesaplı bir uygulama olduğunu söyleyebilirim. Masaj çeşitleri açısından zengin olan bir yer tercih etmem de birçok farklı tekniklerin ve uygulamaların olmasıydı. Bakırköy masaj bu açıdan çok çeşitli masaj uygulamaları sunarak seçim şansı da tanıyor. Eğer bir rahatsızlığınız varsa bel, sırt ağrısı gibi o alana yönelik iyileştirici masaj seçebilirsiniz. Benim sorunum dolaşımı hızlandırmak ve kılcal damarlarımı küçük göstermek üzere iyileşitirici bir masaj tekniği üzerinde kuruldu. Sadece bacak üzerindeki değil yüz ve diğer bölgelerdeki kılcal damar görünümü aslında zaman için dolaşımın yavaşlamasına bağlı oluşuyor. Bunun en iyi ilacı da bol bol masaj tekniği uygulaması.

Cildinize uygulanan ufak dokunuşlarla kan akımı hızı ve yönü değiştirilerek dolaşım sağlıklı hale getiriliyor. Masaj teknikleri bakımından masörler gerekli eğitimleri almış ve kendilerini oldukça da geliştirmiş kişilerden oluşuyor. Özellikle de uzak doğu Asya kültürlerindeki gelişmiş yenilikçi masaj teknikleri en sık kullanılan masaj uygulamaları arasında sayılmaktadır. Dolaşımınızı hızlandığını ve kan akışının dengede olduğu masaj sonrasındaki ısınma ve kızarma süreçlerinden anlayabiliyorsunuz. Bunlar tamamen doğal ve geçici etkilermiş. Masaj yaptırmaya alıştıkça zaten kızarma benzeri durumlar hiç olmaz oluyor. Sadece masaj sonrasında bolca rahatlama ve gevşeme durumu yaşıyorsunuz. Masaj teknikleri arasından size uygun olanı seçen kişi masörünüz olacaktır. Yeni başlayan için hafif tempolu masaj programları seçilmektedir. Yüzümdeki kırışmaların azalmasına ve bacaklarımın sıkılaşmasına kadar masaj uygulaması bana çok büyük fayda sağladı. Bu nedenle tüm ekibe teşekkür ediyorum.

 

 

Bir önceki yazımız olan Cilt Masajı Ve Faydaları başlıklı makalemizde Bakırköy, cilt ve gece hakkında bilgiler verilmektedir.

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Posts