Cilt Sıkılığı İçin İyi Bir Masaj Yaptırabilirsiniz

Bakırköy Spa Olarak Deri altında oluşan ödem için birebir olan tüm vücut masajında sıkılaşma da ikinci seanstan sonra hissediliyor. Düzenli olarak tercih ettiğim Esenler masaj salonu ile vücudumda kısa sürede sıkılaşma gördüm. Masajın olumlu etkileri arasında bulunan cilt sıkılaşması da kişiler tarafından çokça tercih ediliyor. Özellikle masajın fizyolojik etkileri cilt sıkılaşmasında etkilidir. Yalnızca aylık olarak uyguladığım tüm vücut masajında ikinci seanstan sonra incelme gördüm. Derinin sarkmaması ve cildin sıkılaşması da bu anlamda avantajlı oluyor. Herhangi bir spor yapmadan ya da detoks içmeden derinin sıkılaşmasını sağlayabilirsiniz. Tüm vücuda etki sağlayan tüm vücut masajında genel olarak incelme görülüyor. Bölgesel incelme için masaj salonu personelleri ile iletişime geçebilirsiniz.

İnsan vücudunda etkileri çokça bulunan tüm vücut masajında deri altı zararlı madde atıkları da giderilebiliyor. Böylelikle hastalıkların oluşumu ve ödem toplanması da iyi bir masajla gideriliyor. Yalnızca 4 seans gittiğim tüm vücut masajında 2 cm incelme söz konusu oldu. Hala devam ettiğim masaj türlerinde bölgesel incelmeyi de hedefliyorum. Yakın arkadaşlarımla gittiğim masaj salonunda önceden randevu gibi durumlarla da uğraşmıyoruz. Konforlu ve lüks odalarda tam bir VİP hizmette bu masaj salonunda sağlanıyor.  Masaj salonunda uygun paket seçimi de aylık olarak sunuluyor. Bu şekilde farklı masaj türlerini ve masaj yağlarını da rahatlıkla tercih edebiliyorum. Genel anlamda tüm vücut masajında da kişiye özel masaj yağı karışımı yapıyorlar. Özellikle ağrılı bölgelerin olduğunu söylediğimde o böyleye ayrıca uygulama da kaliteli bir şekilde yapılıyor.

Geleneksel Masaj Uygulaması

Farklı masaj türleri konusunda da gelişmiş olan bu masaj salonunda insan vücudu yatışıyor. Bu şekilde masajın olumlu etkileri kendini göstermeye başlıyor. Geleneksel masaj seçimi içinde özel yağ karışımı kişiye özel uygulanıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.