Sosyal Medyada Biz}

Cevizlik Yorgunluk Masajı

Cevizlik Yorgunluk Masajı

Uzun çalışma saatleri, mesailer ve çalışma düzenim sebebiyle gün içinde sürekli kendimi yorgun hissediyordum. Özellikle iş saatleri içinde sık sık yaşadığım kas ağrıları ve uyku problemleri beni çalışmaktan alıkoymaya başlamıştı. Daha sonraları iş arkadaşlarım da bu durumun iyiye gitmediğini fark ettiler ve bana Bakırköy Spa Merkezi’ni önerdiler. Söylediklerine göre vücuttaki her türlü ağrı için farklı teknikler ile masaj yapıp ağrıların geçmesini sağlayabiliyorlarmış. Aynı zamanda sadece ağrıların geçmesi için değil, aynı zamanda bölgesel olarak incelme, sıkılaştırma gibi masajları da yapabiliyorlarmış. Bunları ilk duyduğumda ne kadar inanmasam da yorgunluğumun geçmesi için Bakırköy Spa Merkezi’nden randevu almaya karar verdim. Şimdilerde ise iyi ki ilk randevumu alıp yorgunluk için masaj yaptırmışım diyorum.

Yorgunluk Masajı Etkileri Nasıl

İş arkadaşlarımın tavsiyesi üzerine gittiğim Bakırköy Cevizlik yorgunluk masajı sayesinde vücudumdaki genel yorgunluk halinden kısa süre içerisinde kurtuldum. Kullandıkları doğal yağların karışımları ve uyguladıkları farklı masaj teknikleri sayesinde hızlı bir şekilde vücudumdaki yorgunluktan kurtulduğumu fark etmem hiç zamanımı almadı. Aynı zamanda vücutta masaj yaparken uyguladıkları teknikler bölgesel olarak hücrelerin hareket etmesini sağlayarak genel yorgunluk halinin geçmesini sağlıyormuş. Lavanta yağı gibi doğal yağların farklı miktarlardaki birleşimlerini kullanarak hazırladıkları karışım ile beraber masaj tekniklerini uyguluyorlar. Ayrıca kullandıkları doğal yağların kokusu da uzun süre vücutta kalıyor. Hem cildi yumuşatan hem de yorgunluğu atan bu masajı benim gibi problem yaşayan herkese kesinlikle tavsiye ediyorum.

Bakırköy Cevizlik’te bulunan bu spa merkezi sayesinde yorgunluk masajı, kalça sıkılaştırma, göbek eritme, göğüs masajı, yüz güzelleştirme masajı ve daha birçok farklı masajı yaptırma imkanı bulunuyor. Yorgunluk masajı için bir sonraki seansıma gittiğimde diğer masajlar hakkında bilgi alarak başka masajlar yaptırmayı da düşünüyorum.

Bir önceki yazımız olan Kartaltepe Cilt Masajı başlıklı makalemizde Bakırköy Spa, masaj ve spa hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN