Boyun Fıtığına İyi Gelen Masaj Çeşitleri

Masaj uygulamasından sağlıklı olarak yararlanmak isteyen kişiler ilk başta masaj çeşitlerini araştırıyor. Masaj çeşitleri kişinin isteğine göre de değişiklik gösterebilmektedir. Bu nedenle masaja başlamadan önce salonda bulunan personellere genel bilgi de verilmelidir. Masaj öncesi bilgilerde salon personelleri en uygun şekilde masaj türü sunumunda bulunmaktadır. Bakırköy masaj salonu olarak tercih edilen salonda ağrı masajları da çeşitli olarak sunulabilmektedir. Ağrı masajı, fıtık ve darbeye karşı oluşan ağrılarda da geçerli olarak uygulanabilmektedir. Bel masajının yanı sıra bel fıtığı masajını da salon personelleri en uygun şekilde yapabilmektedir. Masaj öncesinde kullanılan ıslak ve kuru alanlar da masajın etkisini arttırıyor. Daha çok hamam ve buhar odalarının etkisinin yüksek olmasından dolayı en çok tercih edilen alanlar olabilmektedir.

Masaj yağının öneminin de yüksek olduğu salonda tüm ürünler tek kullanımlık şekilde sunuluyor. Hem masaj yağları hem de salon ürünleri genel olarak tek kullanımlık olarak bulunmaktadır. Hijyenik açıdan da avantajlı olan tek kullanımlık ürünler ıslak ve kuru alanlarda da kullanılabilir. Özellikle masaj yağları bel fıtığı ve boyun ağrılarında yatıştırıcı görevi göstermektedir. Genel vücuda etkisi bulunan masaj yağlarında bitki özleri kullanımı geçerlidir. Tedavi amaçlı yapılan tüm masaj uygulamalarında kullanılan yağlar içerisinde kas gevşetici özelliği de söz konusu olabilmektedir. Masaj yağlarındaki özel karışım ve doğru kullanım alanları ağrılarında en hızlı şekilde giderilmesinde etkilidir.

Bel Fıtığı Masajı

Kişinin bel kısmında yapılan masaj uygulamaları tüm vücudu kapsamaktadır. Masaj yağlarını da doğru şekilde kullanabilmek bel fıtığının iyileşmesine etkilidir. Genel vücut masajı olarak kullanılan yağlarda ağrı kesici özelliği de vardır. Bu yağlar derinin yenilenmesinde kasların gevşemesinde ve sinir uçlarının uyarılması da etki gösteriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.