Boyun ağrıları için masaj

Bilindiği özere boyun ağrıları pekte yabana atılabilecek tarzda bir ağrı değil, neredeyse tüm vücudu beraberinde etkileyen bir rahatsızlık olabiliyorbunlar Boyun ağrısı beraberinde baş ağrısı, yorgunluk vb. rahatsızlıklar oluşturuyor, bu da beraberinde günlük yaşamımızı etkiliyor ve durum benim için artık tahammül edilemeyecek bir hal alınca buna bir çözümler aradım. Annem kendi sırt ağrıları için bir masaj merkezine gitmiş ve memnun kalmış. Bunu bana da önerince kendi gittiği yerin adresini istedim, bana Bakırköy spa merkezin bilgilerini verdi. Masaj için ittiğim de masaj hakkında verdikleri bilgiler doğrultusunda bana baş-omuz masajını uyguladılar.

Uygulama başta sert olduğuna kanat getirsem de süreç içerisinde verdiği rahatlama ile birlikte ağrıya iyi geldiğini fark etim, sonra vücudum da olan üstü bir mayışma hissetim, bu kütü hissettirmedi aksine boynumla beraber bulunduğum ortamı unuttum desem hiçte abartı olmaz bence hatta yerinde bir çıkarım olur kesinlikle. Uygulama daha çok rahatlatma ve tedavi üzerine olduğundan profesyonel elerde olduğunu farkındasın.  Masaj odasında oluşturulan ortamla beraber insanın aklını başka yerlere götüren o eşsiz ezoterik kokularla birlikte bambaşka bir atmosfer hissi ve rahatlığı veriyor. Abartısız söylüyorum bir dakika boyunca kendimi büyük bir ormanda yaprakların üstüne uzanmış yağmurun dokunuşlarını hissediyor gibi bir duyguya kapıldım resmen. Bu masaj tekniği birebir formül olmasa da etkili bir teknik diye biliriz kesinlikle.

baş-masajı
baş-masajı

Baş-omuz masajı

Boyun ağrıları için masaj yöntemini öğrenmiş olmam gerçekten çok memnun etti. Gittiğim yerde birçok masaj hakkında birçok bilgi verdi, verilen bilgiler doğrultusunda daha aktif olmayı düşünüyorum. Ayrıca personellerin güler yüzleriyle yaratıkları samimi ve yakınlık imajlarıyla ayrıca bir tercih nedeni oldu diyebilirim. Şunu da unutmadan ekleyelim, Bakırköy spa merkezin fırsat paketleri, avantajlı hizmet seçenekleriyle birlikte evde masaj hizmeti de sunuyor. Benim gibi yoğun biri için biçilmiş kaftan olur. Gidemediğim günler de, belirlediğim bir gün ve saat’e düzenli masaj seansımı tamamlamış olacağım, bu da var olan ağrılarımın tedavisin de olumlu sonucu daha hızlı almama yardımcı olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.