Bomonti Masaj

Türkiye’deki en büyük kadrosu ve alana sahip olan Bakırköy masaj salonumuz,masaj severlere eşsiz bir deneyim yaşatmaktadır. Bakırköy masaj salonumuz yenilikleriyle ve ekspres konsepti ile kısa sürede yenilenmeye siz değerli misafirlerimizi davet devam etmektedir.

Başta vücudunuz olmak üzere ruhunuzu da aynı zamanda bütünleşik olarak iyilik ve yenilik katacak olan salonumuz özel terapileri ile sizlere sunduğu seçenekli bakim alternatifleriyle sizleri beklenmektedir.

Salonumuzdaki öncelikli olan ilk şartımız hijyen olmakta olup ikinci sırada etikliği, üçüncü sırada eğitim ve son olarak da dördüncü şartımız müşteri odaklı gelmekte ve bu özel hizmetlerimizi sizlere sunmaktayız.

Bomonti Masajımız Hakkında Bilgilerimiz

Şimdi  lütfen sessiz olun, nefesinizi ve bizleri dinleyin…

Bomonti masaj konusunda oldukça tecrübeli Akademik masörler ve Uzakdoğulu terapistler ile sizlere sunulan çok  sayıda terapi seçenekleri mevcuttur.

Çiftler için hazırlanmış Romantic NU, TraditionalThaiTherapy, Aromatherapy, Nu SignatureTherapy, AyurvedaTherapy, Hot Stone Therapy, Traditional Bali Therapy, OrientalFootMassage, Harem NU Special ve Specific Nu NuSpa masajlarını oluştururken, Almanya’da bu konuda ünlü wellnessandspa ürünlerinin markası olan Klapp ürünleri ile uygulanması yapılan  bakım ve cilt bakımı menülerini de misafirlerin beğenisine sunuluyor.

İster üzerinizdeki tüm yorgunluğu atmak isterseniz de romantik bir sürpriz yaşamak ve güzel bir gün geçirmek için bu fırsatı kaçırmamanızı fazlasıyla tavsiye etmekteyiz!

Kendiniz ve sevdikleriniz için hayat ağacınızın yapraklarından hoş süreler koparmaya ne dersiniz?

AmatrraSpa Bomonti’nin tecrübeli uzmanları tarafından yapılacak masajlar ile kendinizi tüm yorgunluklardan arınmış hissedecek ve vücudunuzu ve ruhunuzu yenileyeceksiniz…

İster üzerinizdeki bütün yorgunluğu koparıp atmak isterseniz de romantik zamanlar yaşamak için sizlere sunduğumuz bu fırsatı kaçırmayın…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.