Sosyal Medyada Biz}

Basinköy Evlilik Terapisi Masajı

Basinköy Evlilik Terapisi Masajı

Uzun süredir yaşadığım stres, eşimle sağlıklı bir şekilde ilerlemeyen ilişkim ve çocuklarımız beni son derece mutsuz etmeye başlamıştı. Eşimle geçinememeye ve gün içinde iş yerinde yaşadığımız stresi sürekli olarak birbirimize yansıtmaya başlamıştık. Çaresiz psikoloğa gitmeyi düşünmeye başlamıştım. Ancak bir arkadaşım ile karşılaşmam sayesinde her şey değişti. Bana önerdiği Bakırköy Spa Merkezi sayesinde eşimle aramdaki problemleri aşmaya başladık. Evlilik terapisi isimli bir masaj lduğunu arkadaşımdan öğrendim. Her ne kadar başta kulağa saçma gelse de denemeye değerdi ve başka herhangi bir çarem yoktu. Öncelikle Bakırköy’deki Basınköy evlilik terapisi masajı için randevu aldım. En doğru ve kapsamlı bilgiyi direkt spa merkezinde alacağımı düşünüyordum. Ki öyle de oldu. Şimdilerde eşimle stres sebepli hemen hemen hiç tartışmıyoruz.

Basınköy Evlilik Terapisi Masajı Etkileri Nasıl Oldu

Evlilik terapisi masajı; genel olarak çiftlerin birlikte geldikleri ya da ayrı zamanda da olssa aynı tekniklerin birebir uygulandıkları masajlardan biridir. Çiftlerdeki olumlu etkisinin sebebi ise; vücuttaki stresi ve yorgunluğu alması ve aynı zamanda farklı doğal yağ karışımlarını kullanarak kişinin sakinleşmesini sağlıyor. Özellikle lavanta yağı gibi yağlar ile sakinliği sağlayıp, stresi azaltıyorlar. Basınköy evlilik terapisi masajı için ilk kez gittiğimde çok inanmamıştım. Ancak yine de denemeye değer diyerek seansa girmiştim. Eşimi de ikna etmem çok kolay olmadı. O da bir kez seansa gittikten sonra benimle aynı fikirde düşünmeye başladı.

Sadece evlilik masajı değil, her gittiğimde birçok kişi farklı farklı masajlar yaptırmak için gelmiş oluyor. Özellikle de Bakırköy Spa Merkezi’nin kullanıcılarına özel olarak sağladığı masaj paketleri son derece hesaplı. Bir sonraki seansıma gittiğimde masaj paketi alarak farklı masajları da yaptırmayı düşünüyorum.

Bir önceki yazımız olan Zeytinlik Aile Boyu Masaj başlıklı makalemizde bakirkoy masaj, masaj ve spa hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN